Ana sayfa / büyü / Büyü Nedir

Büyü Nedir

Büyü Nedir?

Büyüler ancak çok deneyimli medyumların manevi enerjilerin yardımlarını alarak yaptıkları ve kimi zaman çok riskli olabilen işlemlerdir. Çok eski zamanlardan bu yana var olmalarına rağmen birçok kişi için halen çok gizemli bulunan bu işlemler de amaç ne olursa olsun çok dikkatli olmak gerekir. Özellikle sıradan insanların kulaktan dolma bilgiler ile bu işlemleri yapmaları hem kendileri hem de konu ile alakası olan kişiler için çok ciddi sorunlara neden olabilir. Bu sebeple deneyimli bir medyumdan başkası kesinlikle büyü yapmamalıdır. 

Büyü Nasıl Yapılır?

Büyüler çok farklı teknik veya nesneler ile yapılırlar. Eski zamanlar da insan kurban etmeye varacak kadar dehşet verici teknikler kullanmış olan medyumlar aynı zamanda bu işlemleri çok basit nesneler veya sadece muska ve dualar ile de yapabilirler. Bu tamamen yapılacak olan işlemin amacına ve gücüne bağlıdır. Ak ve kara büyüler olarak ikiye ayrılan bu işlemler de özellikle kara büyüler de ceset parçaları, kan veya mezardan alınan kefen parçaları gibi insanları korkutacak nesneler de kullanılabilir. Tüm bunların yanında medyumlar sahip oldukları özellikleri ve bilgileri kullanarak nurani varlıklardan da yardım alarak büyü yapabilirler.

Büyü Nasıl Etkiler?

Büyülerin etkileri yapılış tekniklerine veya amaçlarına bağlı olarak çok farklı şekilde ortaya çıkabilir. Ancak birçoğunun ortak noktası insanların üzerinde oluşturdukları güçlü manevi baskılardır. İnsanlar bu durumu çoğu zaman fark edemez ve aynı zamanda çok ciddi sorunlar ile karşı karşıya kalabilirler. Büyülerin etkileri insanların sahip oldukları kişisel enerjiler ile de doğru orantılıdır. Kimi zaman basit bir büyü insanların üzerinde çok ciddi baskılara neden olabilirken kimi zaman ise kişiler bu durumun farkına dahi varamazlar. 

Büyü Çeşitleri

Büyüler genel olarak ak ve kara büyüler olarak ikiye ayrılırlar. İsimlerinden de anlaşılacağı üzere ak büyüler iyi kara büyüler ise kötü amaçlar ile yapılan güçlü işlemlerdir. Yapılan işlemlerin etkilerini kısa zaman içinde ortaya çıkarabilmesi için medyumların mutlaka en doğru teknikleri kullanmış olmaları gerekir. Büyüler çoğu zaman amaçlarına veya kullanılan tekniklere göre isimlendirilmektedir. Aşk büyüsü, sevgi büyüsü, kaşık büyüsü veya papaz büyüsü gibi isimleri olan bu işlemler de kimi zaman aynı teknikler kullanılsa da isimleri farklı olabilir. 

Büyü Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Bir kişi ortada hiçbir sebep olmadığı halde üzerinde çok ciddi manevi baskılar hissetmeye başladığı zaman mutlaka bu durum da üzerinde bir büyü etkisi olduğundan şüphelenmelidir. Kimi zaman etkileri çok ciddi boyutlara varabilen ve insanlar hem fiziki hem de psikolojik olarak çok ciddi sorunlar yaşatabilen bu işlemlerin kesin olarak var olduklarından emin olabilmek için öncelikle bakım çalışması yapılmalıdır. Bu çalışmalar da medyumlar insanlar ile aynı ortamda olmak hatta onlara fiziki olarak temas etmek isteyebilirler. Eğer bu mümkün değilse o kişinin resmine bakarak da bakım çalışması yapılabilir. Bu işlemlerden sonra insanların üzerlerin de herhangi bir büyü etkisi olup olmadığını anlamak çok zor olmamaktadır.

Büyü Nasıl Bozulur?

Büyülerin etkilerini tamamen yok etmek zaman ve sabır isteyen bir işlemdir. Büyü bozma işlemleri ile yapılabilen bu işlemler de birçok farklı alan da çok farklı bilgiler yer almakta ve bu da bilgi kirliliğine neden olmaktadır. Çok eski zamanlardan bu yana var olan bu işlemler de kullanılması gereken tek teknik özel büyü bozma dualarını düzenli bir sistem ile okunduğu tekniklerdir. Deneyimli ve nefesi güçlü bir medyum tarafından okunması gereken bu dualar zaman içinde büyülerin etkilerini tamamen yok edebilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Don`t copy text!