Ana sayfa / sahtekar medyumlar / dolandırıcı medyum emin demirtaş parayı alıp engelliyor

dolandırıcı medyum emin demirtaş parayı alıp engelliyor

Dolandırıcı medyum Emin Demirtaş parayı alıp engelliyor. Kız arkadaşımdan ayrıldım bana geri dönmesi bağlanması hatta evlenmesi için medyumlardan yardım alamaya karar verdim. Bir kaç defa kandırıldım daha önce bir hoca muskalar verdi okumalar yaptırdı faydasını görmedim. Bende daha etkili daha ağır bir çalışma yaptırmaya karar verdim. Bunun içinde medyum arayışlarına girdim bir yorum sayfasında medyum Emin Demirtaş hoca hakkında yapılan övgüleri okudum. Bende numarasını alıp aradım bana yardımı dokunur kız arkadaşımı bana bağlar aşık eder diye. Medyum Emin Demirtaş adlı sahtekar medyum öncelikle beni dinledi sonra bilgiler istedi yolladım bakımlar yaptığını iddaa etti.

Sahtekar medyum Emin Demitaş bakımda kıza yapılan büyü olduğunu söyledi. Başka biri benden ayırıp kendide bağlamak için büyü yapıldığını söyleyerek benim içime kurt düşürdü. Aslında inanmadım son olarak 1 hafta sonra cinsellik yaşayacaklar deyince kendimi kaybettim resmen sahtekar medyum Emin Demirtaş hocanın ağına düştüm. Çalışma yapabilmek için öncelikle 2.000 tl malzeme parası istedi yolladım 6 gün çalıştıktan sonra karşı tarafın tekrardan büyü yaptığını söyledi. 1.000 tl para istedi onuda yolladım. Aradan 2 gün geçti kıza cinler musallat olacak acil hoca çağırmam lazım zarar görecek diyerekten beni korkuttu 6.000 tl daha para aldı.

Dolandırıcı medyum Emin Demirtaş hocaya toplamda 9.000 tl para kaptırdım sonuç yok çalışma yok her yerden engelledi beni kız arkadaşımla görüştüm hayatında kimsenin olmadığını söyledi büyü ile alakalı bir yan etki yoktu kız benden sağlam işinde gücünde anlıyacağınız çok kötü dolandırıldım. Sahtekar medyum Emin Demirtaş denilen sahtekara itibara etmeyin kendisinin medyumluk ile alakası olmayan şarlatanın tekidir. Bu numara sahtekar medyum Emin Demitaş hocaya aittir sakın inanmayın sizi de dolandırır. 0536 020 00 83

Sahtekar medyum emin demirtaş hakkında her kes yorumlarını yaza bilir. Arkadaşlar bu sahtekar medyum tarafından ne kadar dolandırılmış kişi varsa bu sahtekarı her yere yazalım başka insanları dolandırmasınlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Don`t copy text!