Ana sayfa / sahtekar medyumlar / dolandırıcı medyum musa salah

dolandırıcı medyum musa salah

Dolandırıcı medyum Musa Salah hakkında bende bir makale yazmak istedim. Benim 15 yıllık bir evliliğim vardı başka kadın yüzünden bitti. Bende eşimin bana çocuklarıma dönmesi için medyumlardan yardım almaya karar verdim. Araştırmalar yaparken bir çok sahtekar medyum hocaların isimlerini gördüm ve her hangi çalışma başlatmadan bütün medyumlara güvensizlik oldu. Bir yandan eşim başka kadınla yuva kurmuş çaresizdim bir medyum bulup şansımı denemek istedim. Araştırmalar sonucunda dolandırıcı medyum Musa Salah diye bir medyumun sayfasına denk geldim.

Dolandırıcı medyum Musa Salah hocayı aradım sahtekar adam o kadar iyi konuştu o kadar iddialı konuştu ki anlatamam resmen adam dolandırmak için yaratılmış çok inandırıcıydı. Dolandırıcı medyum Musa Salah eşimi o kadından ayırmak için çalışmalar yapacağını ve eşimi bize 15 günde geri getirip bağlayacağını söyledi. Bende çok para aldı verdiği sürede çalışma tutmadı sorduğumda engeller var deyip geçiştirmeye başladı. Dolandırıcı Medyum Musa Salah atlı kişi benden tekrar para istedi yolladım, parayı aldıktan sonra beni her yerden engelledi.

Dolandırıcı medyum Musa Salah hocaya sakın inanıp güvenmeyin sürekli isim değiştirip duruyor. Bu link yazacağım sayfayı takip edin gercekuzmanmedyum.com medyumuzman.com uzmanmedyum.gen.tr gercekbuyu.com metafizikuzmani.gen.tr Bu sayfaları kullanara kbir çok isimle bizim gibi insanları dolandırıyor. Dolandırıcı medyum Şahmaran, Dolandırıcı medyum Zahir Tafran, Mardinli medyum Mustafa hoca, Medyum Musa Salah. Arkadaşlar linkini yaxdım sayfalara dikkat edin bu sayfaların hepsi bir sahtekar medyuma aittir. Bu sayfalarda sürekli yeni isimler yeni telefon numaraları ekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Don`t copy text!