Ana sayfa / büyü / Etkili Büyü Çeşitleri

Etkili Büyü Çeşitleri

Etkili Büyü Çeşitleri

Büyüler çok eski zamanlardan bu yana insanların farklı amaçlar ile kullandıkları son derece güçlü ve aynı zamanda etkili işlemlerdir. Çok farklı isimler ile anılabilen bu işlemler aynı zamanda çok farklı teknikler ile yapılabilirler. Hareket geçirdikleri manevi enerjiler ile insanların günlük hayatta ulaşamadıkları birçok sonuca kolay bir şekilde ulaşmalarını sağlayabilirler. 

Papaz Büyüsü

Bilinen en güçlü büyü işlemlerinden biri olup aynı zamanda en deneyimli medyumların bile yapmak istemedikleri bir işlemdir. İnsanlara manevi veya fiziki anlamda sıkıntı vermek amacı ile yapılır ve etkileri gerçekten de çok güçlüdür. En mutlu ve sağlıklı insanların dahi kısa zaman içinde çok ciddi sorunlar ile karşı karşıya kalmalarını sağlayabilir. Birçok kişinin düşündüğünün aksine papazların bu işlemler ile hiçbir alakaları yoktur. Bozulması en zor büyülerden biridir ve bu sebeple bu işlemleri yaptırmak isteyen kişilerin her zaman iki defa düşünmeleri gerekmektedir.

Ermeni Büyüsü

Eski zamanlar da yaşamış olan ermeni medyumların yaptıkları çok özel ve aynı zamanda çok riskli işlemlerdir. Ermeni büyüsü yapacak bir medyum şeytan veya aynı tayfadan gelen nurani varlıklar ile iletişime geçmelidir. Doğal olarak bu durum sadece o medyum için değil aynı zamanda konu ile ilgisi olan herkes için çok ciddi sorunlara neden olabilir. Bu sebeple bu işlemi yaptırmak isteyen bir kişi çok iyi düşünmeli ve kesinlikle ermeni büyüsü hakkında yeteri kadar deneyimleri olmayan medyumlardan uzak durmalıdır.

Süryani Büyüsü

Tıpkı ermeni büyüsün de olduğu gibi bu işlemler de medyumların şeytandan yardım almaları gerekir. Amaç ne olursa olsun aynı tekniği kullanmış olan süryani medyumları bunu yapabilmek için kendilerini çok ciddi bir şekilde geliştirmişlerdir. Günümüzde bu işlemleri yapabilen medyum bulmak çok zordur çünkü birçok medyum çok deneyimli olmalarına rağmen bu riski almak istememektedirler. 

Canbar Aşk Büyüsü

Aşk büyüleri her zaman için medyumların en çok talep aldıkları manevi işlemlerden biridir. Özellikle insanların sevdikleri kişilerden karşılık alamadıkları zaman yaşadıkları üzüntüleri yenebilmek ve o kişilerin gönüllerini kazanabilmek amacı ile kullandıkları bu işlemler kısa zaman içinde verdikleri ciddi etkiler ile bilinirler. En çok kullanılan tekniklerden biri canbar aşk büyüsü işlemleridir. Bu işlemler de medyumlar bir kağıt üzerine birbirini sevmeleri istenen kişilerin isimlerini yazar ve bir yuvarlak içine alarak kağıdı katlarlar. Daha sonra işlemi yaptıran kişi bu kağıtları üzerinde taşırken medyumlar okudukları dualar ile işlemleri destekler ve zaman içinde istenen kişilerin düşüncelerin de istenen değişimlerin oluşması sağlanır.

Aşk Bağlama Büyüsü

Aşk bağlama büyüsü insanların sevdikleri kişileri güçlü bağlar ile kendilerine bağlamaları için yapılır. Özellikle sevdikleri kişilerden karşılık alamayan veya partnerlerinden istedikleri kadar ilgi göremeyen kişiler için bu işlemler çok önemlidir. Kimi zaman insanların resimleri veya kişisel eşyaları ile yapılabilen bu işlemler kimi zaman o kişilerin üzerine musallat edilen nurani varlıkların yardımı ile de yapılabilir. Etkileri kısa zaman içinde ortaya çıkar ve çoğu zaman kalıcıdır. 

Geri Getirme Büyüsü

Sevdikleri kişiler tarafından terk edilen kişiler geri getirme büyüsü işlemleri ile kısa zaman içinde o kişilerin yeniden geri dönmesini sağlayabilirler. Bu işlemler de amaç insanların düşüncelerine etki etmek ve kısa zaman içinde yeniden eski partnerlerine dönme kararı almalarını sağlamaktır. Çok eski bir geçmişi olan bu işlemler de medyumlar risk almadan basit teknikler ile amaçlarına ulaşabilirler. Özellikle o kişilerin resimlerine veya sürekli kullandıkları kişisel eşyalarına okunan dualar ile istenen sonuç kolayca alınabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Don`t copy text!