Ana sayfa / medyum / Gerçek Medyumlar Hakkında Yorumlar

Gerçek Medyumlar Hakkında Yorumlar

Gerçek Medyumlar Hakkında Yorumlar

Medyum seçmek özellikle ilk defa medyumlar ile çalışacak olan kişileri en çok zorlayan konulardan biridir. Bu konuda yapılacak hatalı seçimler insanların ilerleyen zamanlar da çok ciddi sorunlar ile karşı karşıya kalmalarına neden olabilir. Bu sebeple bu aşama da kesinlikle çok dikkatli olmak ve ilk seferinde en doğru seçimi yapmak çok önemlidir. Bunun için özellikle farklı forum sitelerin de yer alan gerçek medyumlar hakkında yorumları okumak çok faydalı olacaktır. Özellikle daha önce bu alanda hizmet alarak memnun kalan kişilerin yaptıkları bu yorumlar medyumlar hakkında bilgileri olmayan kişileri doğru bir şekilde yönlendirmek için yeterli olacaktır.

Birçok kişi medyum seçimleri konusunda gereksiz yere risk alarak kendilerini bir anda sahte medyumları tuzaklarında bulmaktadır. Bugüne kadar birçok kişinin bu hatayı yapmış olması da günümüzde gerçek medyumların çok daha fazla zorlanmalarına ve çok daha fazla emek vermek zorunda kalmalarına neden olmuştur. Doğal olarak bu durumlar da yaşanan sorunlar sebebi ile gerçek medyumlara karşı olan güven de azalmaktadır. Bu alan hakkında bilgileri ve deneyimleri olan kişiler de her zaman için medyum seçiminin bu konuda en önemli aşama olduğunu vurgulamaktadırlar.

Sahtekar Medyumlar Hakkında Yorumlar

Daha önce medyumlar ile çalışmamış ve bu alan hakkında bilgileri olmayan kişiler için en ciddi risklerin başında sahte medyumların tuzaklarına düşmektir. Kendilerini sürekli olarak başarılı ve güvenilir medyumlar gibi tanıtarak insanları kandırmaya çalışan bu kişiler bugüne kadar birçok kişinin çok ciddi sorunlar yaşamalarına ve bu alana karşı olan güvenlerinin azalmasına neden olmuşlardır. Yüzlerce yıllık bir geçmişi olan bu meslekte insanların güvenlerini kazanan çok kişi olması sebebi ile bu kişiler ulaşmak gerçekten de çok zor olmuştur.

Bu durum günümüzde de böyledir ve insanlar alacakları risklerin ilerleyen zamanlar da ne kadar ciddi sıkıntılara neden olacağını da kesinlikle bilmelidirler. Bu sıkıntılar çok farklı şekiller de olabileceği kimi zaman geri dönüşü olmayacak boyutlar da olabilmektedir. Bu sebeple çok dikkatli olmak ve tüm adımları mutlaka bilinçli bir şekilde atmak gerekmektedir. Sahtekar medyumlar hakkında yorumların yer aldığı birçok farklı forum sitesi bulunmaktadır ve tüm bu yorumlar insanların ilk seferin de en doğru medyumu seçmelerini sağlamak için yeterli olabilmektedir. 

En İyi Medyumlar Hakkında Yorumlar 

İyi bir medyum her zaman için insanların güvenlerini kazanma konusunda sorun yaşamaz ve aynı zamanda insanların da birbirlerine önerecekleri bir isim olmayı başarabilir. Ancak bunun için uzun zaman beklemesi ve çok ciddi emekler vermesi gerekmektedir. Bunun sebebi ise sahte medyumların sebep oldukları olumsuz havadır. Ancak gerçek ve başarılı bir medyum ile çalışmak için gerekli adımları atan ve araştırmalarını nasıl yapması gerektiğini bilen kişiler için bu kişiler ulaşmak çok zor olmamaktadır. Özellikle en iyi medyumlar hakkında yorumların yer aldığı siteler de zaman geçirmek veya bu kişiler hakkında farklı kişilerden bilgiler almak istenen sonuca ulaşmak için çok doğru bir seçim olacaktır.

Kendilerini kanıtlamış ve bu alanın en iyileri arasına girmiş olan medyumlar bunu sağlamak için gerekli deneyime ulaşarak tüm işlemleri başarı ile yapmanın yollarını aramışlardır. Bilinen en eski ve en özel mesleklerden biri olarak gösterilen medyumluk hakkında bir okul olmaması insanların kendilerini geliştirmelerini ve aynı zamanda doğuştan gelen bazı özelliklere sahip olmalarını gerektirmiştir. Bu sebeple bu alanda en iyi olabilmek için diğer mesleklerden çok daha fazla emek vermek gerekmektedir. 

2 Yorum

  1. Ayşe

    Medyum İranlı Çetiner’de tam bir sahtekardır ona güvenmeyin

  2. Ahmet

    Bir tane ya gercek büyü yapan bir tane kimse yokmu. Hepsimi sahtekar cikar cimere verdim hepsini

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Don`t copy text!