Ana sayfa / sahtekar medyumlar / İran Asıllı Medyum Eren Hoca Sahtekar Dolandırıcı

İran Asıllı Medyum Eren Hoca Sahtekar Dolandırıcı

İran Asıllı Medyum Eren Hoca Sahtekar Dolandırıcı

 

Daha önce sahte medyumlar ile çalışarak ciddi sorunlar yaşayan kişilerin haberlerini duyduğum için bende sürekli olarak bu kişilerden nasıl korunacağımı düşünürdüm. Günün birinde medyum Eren hoca gibi güvenilmez ve sahte bir medyum tarafından mağdur edileceğim hiç aklıma gelmezdi. Kendimi kötü hissettiğim bir dönemde kişiye özel vefk hazırlatmak istedim ve araştırma gereği görmediğim için karşıma çıkan ilk isim olan medyum Eren hoca ile iletişime geçtim.

Bu konuda çok titiz olmama rağmen nedense o dönem hiç araştırma yapmak istemedim veya buna gerek görmedim. Çünkü kendimi her zaman doğru kararlar veren dikkatli biri olarak düşünürdüm. Fakat bir süre sonra ne kadar büyük bir hata yaptığımı anladım. Çünkü vefk işlemi yapmak için benden ciddi bir para isteyen medyum Eren hoca’ya ulaşamamaya başladım. Onu ne kadar arasam da artık telefonları kapalıydı ve ben onun nerede yaşadığını bilmiyordum. Kandırıldığımı anladığım zaman şok oldum ve bir o kadar da üzüldüm.

Siz Siz Olun Medyum Seçerken Geçmişini Araştırın

Keşke daha önce medyumlar ile çalışan kişilerden fikir ve öneri alsaydım. O zaman eminim medyum Eren hoca yerine çok daha güvenilir ve gerçek bir medyum ile çalışma olanağı yakalayabilirdim. Bana yaşattığı sorunlar sebebi ile halen kendimi çok kötü hissediyorum. Sonuçta kaybettiğim şey sadece para ancak kandırılmak gerçekten de insanın kendisine olan güvenini kaybetmesine de neden oluyormuş. Bu durumu yaşamayı hiç istemezdim ancak olan oldu. Önemli olan bundan sonra insanları bu kişiden korumak olduğunu düşünüyorum.

Size tavsiyem hangi amaçla olursa olsun bir medyum ile çalışmak istediğinizde kesinlikle dikkatli olun ve seçimlerinizi yaparken gerçek medyumlardan başka hiç kimseye güvenmeyin. Özellikle medyum Eren hoca gibi hakkında bilgi bulmanın zor olduğu veya size güven vermeyen kişilerden kesinlikle uzak durum. Bu kişi sizi  kandırmak için elinden geleni yapıyor ve özellikle medyumlar hakkında bilgileri olmayan kişileri çok basit bir şekilde kandırabiliyor. Benim yaşadıklarımı sizin yaşamanızı istemem. Siz de çevrenizde ki kişileri mutlaka medyum Eren hoca’ya güvenmemeleri konusunda uyarmalı ve bu kişinin tuzaklarına düşmelerini engellemelisiniz.

Sahtekar medyum Eren hoca bazı reklam sayfaları kurarak oralarda İran asıllı Medyum Eren hoca hoca olarak da kendi tanıtıyor. Bu sahtekar hoca hakkında yorumlarınızı çekinmeden yazın kimse parayı sokakta toplamıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Don`t copy text!