Ana sayfa / sahtekar medyumlar / İranlı Medyum Aramşah Parayı Aldıktan Sonra Engelliyor

İranlı Medyum Aramşah Parayı Aldıktan Sonra Engelliyor

İranlı Medyum Aramşah Sahtekardır Parayı Aldıktan Sonra Engelliyor

İranlı Medyum Aramşah parayı aldıktan sonra engelliyor. Erkek arkadaşımdan saçma sapan nedenlerden dolayı ayrılmak zorunda kaldım. 7 yıllık ilişkim bir anda son buldu benden bu erkek arkadaşımın bana geri dönmesi ve beni eskisi gibi sevmesi için medyumlardan yardım almaya karar verdim. Araştırmalar sonucunda Güvenilir uzman medyum diye bir yorum sayfasına denk geldim orada İranlı Medyum Aramşah hakkında çok iyi yorumlar vardı.

Sahtekar medyum İranlı Aramşah Hakkında Yazılan Yorumlara İnandım

İranlı Medyum Aramşah hakkında yazılan o yorumlara inanarak aradım. İranlı Medyum Aramşah hocanın sahtekar olduğunu bilemedim. Sorunlarımla alakalı yardım almaya almak istedim İranlı Medyum Aramşah beni konuşmasıyla ikna ederek çalışma yaptırmaya karar verdim. İranlı Medyum Aramşah  erkek arkadaşımı çok kısa sürede bana geri getirip bağlayacağını söyledi. Bunun içinde benden malzeme için para talep etti.

Sahtekar Medyum İranlı Aramşah İçin Her Şey Parayı Alana Kadar

Sahtekar medyum İranlı Aramşah çalışmalar için bana gün verdi. Aslında ben çalışmaya başlamadan önce 3 gün sürekli arayarak bilgi aldım. Her aradığımda benimle düzenli görüşmeler yaptı çalışamaya başladığımız zaman da sürekli iletişim halinde kalacağımızı söyledi. Sahtekar medyum İranlı Aramşah hocaya ödeme yaptıktan sonra iletişimde sorun yaşadım. Kendisine ulaşamadım anladım ki sahtekar medyum İranlı  Aramşah için her şey parayı alana kadar.

Sahtekar Medyum İranlı Aramşah Hocanın Beni Dolandırdığını Geç Anladım

İranlı Medyum Aramşah hocaya ulaşmam zor oldu bir kaç kez telefonuma baktı ve bana kızdı sürekli arayıp rahatsız etme işini yapıyorum dedi. Çalışmanın süresi dolduktan sonra kendisini aradım ne yazık ki beni engellemişti. Sahtekar medyum İranlı Aramşah hocanın beni dolandırdığını geç anladım. Bu sahtekar sürekli sahte isimler kuruyor güvenilir uzman medyum diye bir yorum sayfası var orada yazılanların hepsi yalan dolan inanmayın web sitesi ve telefon numarasını yazıyorum bu sahtekardan uzak durun.

Sahtekar medyum İranlı Aramşah Hocanın Web sayfası guveniliruzmanmedyum.com- suryaniguvenilirmedyumlar.com sahtekar medyum İranlı Aramşah hocaya ait telefon numarası  0537 229 45 05

9 Yorum

 1. medyum aramşah beni dolandırdı

  Bu sahtekar medyum aramşah hoca tarafından bende dolandırıldım. güvenilir uzman medyum diye bir sayfa hakkında çok iyi yorumlar okudum bir çok sahtekar hoca hakkında şikayetler vardı. Eşimi geri getirmesi için yardım istedim paramı aldı hiç bir şey yapmadı ne yaptıysam kendisine ulaşamadım. güvenilir uzman medyum sayfasına sahtekar olduğunu yazdım yayınlamadılar. Sonradan anladım ki yorumları kendisi yazıp çiziyormuş kendi sayfasındaki sahtekar medyumlar hakkında yapılan yorumlar asılsızdır. Sahtekar medyum aramşah hocayı her yere yazıyorum her kes bilsin sahtekar olduğunu. Bu arada sürekli isim değiştire biliyor guveniiuzmanmedyum.com bu sayfada medyum hakkında iyi yorumlar okursanız inanmayın.

 2. İranlı Aramşah hoca paramı aldı engelledi

  İranlı Aramşah hoca paramı aldı aradan 2 saat geçti haber verecekti aramadı ben aradım kendisine ulaşamadım başka numaradan aradım cevap verdi ben arıyorum ama ulaşamıyorum size dedim telefonu kapattı ve beni her yerden engelledi. İranlı Aramşah hoca sahtekarından uzak durun şerefsizin tekidir.

 3. sevgi

  arkadaşlar İranlı Aramşah hoca malesef beni de kandırdı sözde süryani büyüsü yapıp erkek arkadaşımı bana bağlayacaktı. 4.500 lira paramı aldı 2 ay oldu sonuç yok arıyorum neden işim olmadı olmayacaksa paramı ver başka hocadan yardım alayım dedim pişmiş kelle gibi gülüp ben seni dolandırdım dedi telefonumu engelledi bu sahtekar şerefsiz adi İranlı Aramşah hoca dan uzak durmanızı isterim.

 4. İranlı Aramşah hoca tehdit ediyor

  İranlı Aramşah hoca kızımı tehdit ederek para istedi eşinden ayrı kızım yuvasını kurtarmak için İranlı Aramşah hocayı arayıp yardım istedi kendisine yardımcı olacağını bunun için 2000 tl para istedi kızım parayı yolladı aradan 20 gün geçti tekrardan para istedi yollamazsan eşine büyü yaptırdığını söylerim diyerek tehdit etti bu şerefsizden uzak durun arkadaşlar medyum falan değil bu dolandırıcının tekidir.

 5. izmirli yasemin

  Evlilik büyüsü çalışmalarında uzman olduğu yazıyordu bende bende evlilik büyüsü için İranlı Aramşah hocadan yardım aldım sözde büyüyü yaptığını söyledi 4 ay oldu hala yapıyorum diyor ve sürekli para istiyor burada yazılanları okuduktan sonra sahtekar olduğunu anladım.

 6. papaz büyüsü yapacaktı kandırdı beni

  Papaz büyüsü yaptırmak için medyum arayışalrında bulundum google de reklam olarak güvenilir uzman medyum diye bir web sitesini gördüm sitenin içinde bir sürü yorum vardı. Bir çok medyumun sahtekar olduğu sadece İranlı Aramşah hocanın dürüst ve gerçek medyum olduğu yazıyordu bende aradım sıkıntılarımı anlatıp yardım istedim oda her konuda yardımcı olacağını söyleyerek inandırdı. Papaz büyüsü için 5.000 tl para aldı benden 16 günde sonuç verecekti süre doldu aradım malzeme bitti dedi tekrar para istedi 4.000 tl daha yolladım 48 saatte sonuç alacaksın dedi süre doldu ve kendisine bir daha ulaşamadım. İranlı Aramşah hoca hakkında şikayette bulundum bu sahtekar tarafından dolandırılan kaç kişi varsa gidin şikayet edin sürünsün şerefsiz.

 7. ersin açıkgöz

  kız arkadaşımdan ayrıldım bir anda beni terk etti bir çocukla görüşmeye başladı. Bende kız arkadaşımı sevdiğim için bana geri dönmesi için İranlı Aramşah hoca sahtekarından yardım istedim şerefsiz 1.000 lira paramı aldı bir daha kendisine ulaşamadım. İranlı Aramşah hoca seni yakalarsam ananı……..

 8. İranlı Aramşah hoca ermeni büyüsü yapacağım dedi dolandırdı

  ermeni büyüsü yapacağım dedi beni de dolandırdı anlamıyorum bu İranlı Aramşah hoca kendini ölümsüz mü sanıyor öteki dünyada nasıl hesap verecek bu kadar insanın parasını alıyor ben kendi şahsıma hakkımı helal etmeyecem.

 9. Dilek Aktaş

  İranlı Aramşah hoca sen ne adi şerefsiz bir adamsın bu kadar insanı dolandırdın senin hakkında o kadar yorum yazıldı sahtekar diye ama yayınlanmadı bak şimdi burada sahtekar olduğunu yayınlıyorlar asılsız şekilde şimdi ne yapacaksın çok merak ediyorum yen sahte isim mi açacaksın aç onuda yazacağım buraya benden aldığın paraları iade etmediğin sürece seni her yere yazacam.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Don`t copy text!