Ana sayfa / sahtekar medyumlar / İranlı Medyum Hanım Sahtekar Dolandırıcıdır

İranlı Medyum Hanım Sahtekar Dolandırıcıdır

İranlı Medyum Hanım Sahtekar Dolandırıcıdır

İlk kez medyumlar ile çalışacağım için heyecanlıydım ama güvenilir bir medyumun bana ayırma büyüsü konusunda yardımcı olacağını da biliyordum. Sevdiğim kişinin birlikteliğini sona erdirip kısa zaman içinde kendime aşık edebilmek için medyumların yaptıkları ayırma büyüsü işlemlerinin benim için doğru seçim olacağından emindim. Hemen İranlı medyum Hanım ile iletişime geçtim ve kendisinden bu tarz işlemler hakkında yardım almak istediğimi söyledim. Yaptığımız konuşmalardan sonra bana gerekli tüm bilgileri verdi ve hangi teknikleri kullanacağını tek tek anlattı. Aynı zamanda benden bir miktar para istedi.

Doğal olarak bende tüm medyumların bu şekilde çalıştıklarını düşünüp ona güvendim ve her istediğini yaptım. Ancak istekleri bir gürlü bitmediği gibi benden sürekli olarak para talep etmeye devam etti. Gün geçtikçe içimde bir şüphe oluşmaya başladı ve kendisine her soru sorduğumda sabırlı olup beklemek gerektiğini söyledi. Daha ne kadar bekleyeceğimi sorduğum zaman ise bunun bir süresi olmadığını ve kesin bir bilgi veremeyeceğini söyleyip durdu.

Medyum Seçerken İranlı Medyum Hanım İsminden Uzak Durun

Ben ayırma büyülerinin kolay ve kısa zaman içinde sonuç veren işlemler olduğunu düşünürdüm. Ancak İranlı medyum Hanımın aradan bu kadar uzun zaman geçmesine rağmen bir türlü bana yardımcı olamaması ve istediğim sonucu alamaması çok canımı sıkmaya başladı. Ayırma büyüsünden neden sonuç alamadığımı merak ettiğim için araştırmalara başladım ve birçok yerde İranlı medyum Hanımın aslında gerçek bir medyum olmadığı ve bu kişinin insanları kandırmaktan başka hiçbir şey yapmadığını gördüm. Bu durumu anlayınca artık verdiğim paraların da kaybettiğim zamanında kesinlikle geri gelmeyeceğini anladım.

Artık kendisi ile kesinlikle bir araya gelmemeye ve bu işlem için daha güvenilir bir kişiden yardım almaya da karar verdim. Yaşadığım bu acı deneyimden sonra artık medyum arayan kişilere sürekli olarak İranlı medyum Hanım dan uzak durmaları konusunda uyarılar da bulunmaya başladım. Hangi işlem olursa olsun kesinlikle siz de bu medyumun ismini gördüğünüz zaman sizi bekleyen tehlikelerin farkında olmalı ve gerekli zamanı ayırıp bu işin ehli olan güvenilir kişiler ile çalışmaya çaba göstermelisiniz.

İranlı medyum Hanım sahtekarın önde gidenidir daha önce de İranlı medyum kerime hoca alarak kendini tanıtarak başka insanları da dolandırmıştır. İranlı medyum Hanım Sahtekar, İranlı medyum Kerime sahtekar inanmayın bu sahtekar dolandırıcı kadına.

6 Yorum

 1. dolandırıcı medyum hanım

  İranlı medyum hanım hoca tarafından dolandırıldım eşimi bana bağlaması için yardım istedim 12 yıllık evliliğim bitiyordu. İnternette araştırmalar yaptım iranlı medyum hanım hocayı buldum yardım istedim konuşması o kadar güven verdiki anlatamam 21 günde eşimi bana aşık edeceğini söyledi 3 ay oldu çalışma tutmadı 8 bin tl param gitti şuan beni he ryerden engelledi iranlı medyum hanım sahtekardır.

 2. Bülent cesur

  ben daha önce iranlı medyum kerime hoca tarafından dolandırıldım paramı aldı 2 saat sonra beni her yerden engelledi daha sonra iranlı medyum hanım hocayı gördüm aradım medyum kerime ile aynı numara sahtekar kadın isim değiştirmiş allah belasını versin inanmayın şu kadına

 3. iranlı medyum hanım sahtekardır

  İranlı medyum hanım denilen adı kadın 600 tl para aldı kısmet açma büyüsü yapacaktı 1 ay sonra senin bütün kısmetin açılacak dedi 40 gün oldu ortada birşey yok aradım telefonlarıma bakmadı sahtekar olduğunu buradaki yorumları görünce anladım allah belasını versin ne diyeyim

 4. şaşkın

  arkadaşlar iranlı medyum hanım gideni geri getirme büyüsünde uzman olduğunu söyledi bende inandım bütün paramı verdim ama sonuç olmadı boşuna çalışma yaptırmayın kadın resmen insanları kandırmak için doğmuş

 5. medyum hanım parayı alıp engelliyor

  medyum hanım hoca malesef benide kandırdı bu sahtekar kadın tarafından dolandırıldım kendisinin medyumlukla alakası yok bu sahtekar kadın dan uzak durun.

 6. MEDYUM HANIM DOLANDIRICI SAHTEKAR KANMAYIN YALANLARINA

  Medyum Hanım sahtekardır evlilik büyüsü için kendisini aradım yardım istedim. Sözde bilgilerimi aldı baktı bana yardımcı olacağını erkek arkadaşımı 17 günde evliliğe ikna edeceğini ve bunun için de benden 5.000 tl istedi yolladım parayı aldıktan sonra benimle iletişimi kesti arıyorum asistanları çıkıyor başka numaradan arıyorum kendisi çıkıyor 1 saat sonra ara yada yarın ara diye diye oyalıyor. Medyum HANIM sahtekardır durma dan yeni isimler kuruyor daha önce medyum kerime hocaydı şimdi medyum hanım oldu arada kendisini iranlı medyum hanım diye tanıtıyor bu sahtekar kadın dan uzak durun buda numarası 0545 382 09 74 sonra yazmayın hangi medyum hanım diye

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Don`t copy text!