Ana sayfa / sahtekar medyumlar / İranlı Medyum Saime Sahtekar Çok Dikkatli Olun

İranlı Medyum Saime Sahtekar Çok Dikkatli Olun

İranlı Medyum Saime Hoca Sahtekar Çok Dikkatli Olun

Medyum seçerken kesinlikle benim yaptığım hataları yapmamalısınız. Çünkü ben acele edip karşıma çıkan ilk kişiye güvendim ve maalesef çok ciddi sorunlar ile karşı karşıya kaldım. Büyük bir güven ile seçtiğim İranlı medyum Saime’den bana evlilik büyüsü hakkında yardımcı olmasını istedim. Özellikle kısa zaman içinde evlilik yapmak ve bana göre birini bulmak için bu işleme çok güveniyordum. İlk zamanlar bana gerekli güveni verdi ve umutla beklememe neden oldu. Benden istediği her şeyi yapıyor ve ona çok güveniyordum.
Ancak aradan geçen zamana rağmen bir türlü istekleri bitmiyor ve bende bir türlü istediğim sonucu alamıyordum. Zaman içinde içime bazı şüpheler düştü ve artık iyice kendimi kötü hissetmeye başladım. Bir süre sonra artık onun sahte bir medyum olduğunu anladım ve kesinlikle ondan uzak durmam gerektiğini düşünmeye başladım. Hatta onun hakkında başka kişiler ile yaptığım görüşmelerden sonra ne kadar ciddi bir hata yaptığımı çok daha iyi anlamıştım.

Benim Yaptığım Hatayı Yapmayın

Eğer bir medyum ile çalışacaksanız mutlaka onun hakkında titiz bir araştırma yapmalı ve herkese güvenmemeniz gerektiğini net bir şekilde bilmelisiniz. Çünkü ben bu alanda hizmet veren birçok kişinin aslında gerçek ve güvenilir medyumlar olmadıklarını çok acı bir şekilde tecrübe ettim. Kendilerini sürekli olarak gerçek ve güvenilir medyumlar gibi tanıtan kişiler aslında size zarar vermek isteyen kişiler olabilir. Medyum Saime hoca da bunlardan biri. Bu kişiden kesinlikle uzak durmalı ve kendisinin size anlatacağı yalanlara kesinlikle inanmamalısınız.
Tek amacım evlilik konsun da yaşadığım sorunları yenebilmek ve mutlu bir yuva kurmakken bu kişi yüzünden üzüntülerim çok daha büyüdü. Bana yardımcı olması için ona güvenerek ne kadar ciddi bir hata yaptığımı anladığımda artık benim için çok geçti. Bu yüzden ben çevremde ki herkesi mutlaka bu medyumdan uzak durmaları konusunda uyarıyorum. Kendini insanlara güvenilir ve gerçek bir medyum gibi tanıtıp kolayca güven sağlıyor ve bir anda ondan yana olmanızı sağlıyor. Bu yüzden bence siz de kesinlikle İranlı medyum Saime hocanın  ismini duyduğunuz da kendisinden uzak durmanız gerektiğini bilmelisiniz.

5 Yorum

 1. bahar

  İranlı medyum Saime hoca beni de dolandırdı eşime bağlama büyüsü yaptırmak için yardım istedim sahtekar kadın parayı aldıktan sonra telefonlara bir aha çıkmıyor. İranlı medyum Saime hoca dolandırıcıdır. Allah belasını versin her yere yazacağım sahtekar olduğunu her kes bilsin.

 2. medyum saime hoca benide dolandırdı

  Medyum Saime hoca benide dolandırdı evlilik büyüsü için başvurdum kendisine nişanlım nişanı attı evlenmekten vaz geçti benimle evlenmesi için araştırmalar yaptım medyum saime hocayı buldum durumu anlattım tamam kardeşim 14 günde adamı sana köpek ederim evlenirsin dedi. Bunun içinde benden 6000 tl para aldı şuan 2 ay geçti sonuç yok ve telefonlarıma çıkmıyor. Medyum saime hoca benide dolandırıdı.

 3. medyum saime sahtekarı 20.000 tl paramı aldı

  Medyum saime allah seni kahır etsin şerefsiz kadın benden aldığın paraları sana helal etmiyorum hakkında suç duyurusunda bulundum seni süründüreceğim sahtekar kadın arkadaşlar bu kadın benden 3 ayda 20.000 tl para aldı şimdi her yerden engelledi ve telefonlarıma çıkmıyor.

 4. elif yener

  Bende süryani büyüsü yaptırmak için medyum arayışlarına girdim. Reklamlar dan medyum Saime hocayı buldum kendini iranlı medyum saime olarak tanıttı. Aradım ne desem yaparım çözerim dedi hiç olumsuz konuşmadı bende araştırmalar yaptım medyum saime sahtekar mı diye ve bu sitedeki yorumları gördüm ve çok mutlu oldum. Burada yazılan yorumları gözmezsem medyum saime benide dolandıracaktı.

 5. Murat

  Allah bu medyum Saime nin belasını versin beni de dolandırdı 2500tl onu bulucam savcılığa verecem.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Don`t copy text!