Ana sayfa / sahtekar medyumlar / mardinli medyum mustafa hoca dolandırıcı

mardinli medyum mustafa hoca dolandırıcı

Mardinli medyum Mustafa sahtekar, Mardinli medyum Mustafa dolandırıcı, sahtekar dolandırıcı medyum Mustafa hoca. Kardeşlerim ben kızım ve damadım barışsın bir birine aşık olsun diye Mardinli medyum Mustafa hocayı aradım durumu anlattım yardım istedim. Mardinli Mustafa hoca papaz büyüsü yapacağını söyledi o kadar iyi konuştu ki anlatamam ben dedim tamam kızım ve damadım barışacak. Bu sahtekar adam benden çok yüklü miktarda para aldı.

Çalışmaya başladığını söyledi Mardinli medyum Mustafa hoca yok bir ay sonra olacak dedi bir ay oldu çocuklar bir birine resmen köpek oldu. Aradım dedim hocam bak bir şeyler yanlış gidiyor benden daha iyi mi bileceksin dedi 1 ay daha bekle bekledim kızım ve damadım boşandılar. Mardinli medyum Mustafa hoca sahtekar sakın inanmayın medyum hoca değil sahtekarın önde gideli işi gücü para ben yandım siz yanmayın.

Mardinli Mustafa hocaya çalışma yaptıranlar hiç boşuna sonucu beklemeyin o sonuç hiç bir zaman olmayacak umutlarınız paranız çöpe gitti. Sahtekar medyum Mustafa bir çok kişiyi dolandırdı hakkında bir çok şikayet var.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Don`t copy text!