Ana sayfa / sahtekar medyumlar / Medyum Ahmet Tatar Büyü Yapmıyor Sahtekardır

Medyum Ahmet Tatar Büyü Yapmıyor Sahtekardır

Medyum Ahmet Tatar Büyü yapmıyor Sahtekardır

Benim çok uzun bir ilişkim vardı evlilik için hazırlık yaparken sevgilim bir anda benden soğudu ve ayrılmaya karar verdi. Bende bir süre zamana bıraktım olmadı daha çok uzaklaşmaya başladı. Bende medyumlardan yardım almaya karar verdim. Araştırmalar sonucunda medyum Ahmet Tatar hakkında yorumlar okudum. Kendisini araştırdım hakkında olumsuz bir yorum görmedim bana yardımcı olacağını düşünerek aradım.

Medyum Ahmet Tatar ile ilk görüşmem çok iyiydi derdimi dinledi bakımlar yaptı çalışmalar hakkında bilgi verdi. Belki 3 saat konuştuk kendisi ile çalışmaya karar verdik benden çalışma için ödemem yapmamı istedi bende istediği miktarı yolladım. Çalışmalara başladı çalışmanın ne kadar süreceğini sordum 15 günde ola bilir 1 ayda ola bilir dedi. Bende hocaya güvenerek bekledim sonuç alacağım günü.

Medyum Ahmet Tatar Meğer Sahtekarmış Büyü İle Alakası Yok

Çalışmalar bir süre davam ettikten sonra fark ettim ki sevgilim benden tamamen uzaklaştı. Medyum Ahmet Tatar hocayı aradım durumun kötüye gittiğini söyledim. Sevgilimde musallat olduğunu ve bunun için başka bir hocadan yardım alacağımız söyledi. Tabi bunun içinde tekrar para istedi bende yolladım. Medyum Ahmet Tatar parayı aldıktan sonra telefonlarıma bakmadı. Medyum Ahmet Tatar meğer sahtekarmış.

Sahtekar medyum Ahmet Tatarı araştırmalara girdim adamın sahtekar olduğunu gördüm ilk zamanlar fazla araştırmadım sadece kendi sayfasında araştırdığım için yanılmıştım. Başka medyum sayfalarında medyum Ahmet Tatarın dolandırıcı olduğunu bana yaptığı şeylerin aynısını başlarına da yapmıştır. Medyum Ahmet Tatar sahtekardır bu sahtekar medyum sakın itibar etmeyin param umutlarımı aldı Allah’ın dan bulsun.

2 Yorum

  1. sahtekar medyum ahmet tatar

    medyum ahmet tatar beni kandırdı eşimin hayatına bir kadın girdi o kadını eşimden uzaklaştırmak için medyum ahmet tatar hocayı aradım benden parça parça toplamda 8.300 tl para aldı 2 ay oldu sonuç yok dün gecede beni her yerden engelledi medyum ahmet tatar sahtekardır sakın inanmayın

  2. dolandırıcı medyum ahmet tatar

    Sahtekar medyum ahmet tatar benimde paramı alıp yok oldu ortadan başka numaradan aradım anama bacıma küfür edip engelledi arkadaşlar bu sahtekar medyum hoca değil en iyi bildiği para almak küfür etmek başka bir bok bildiği yok.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Don`t copy text!