Ana sayfa / sahtekar medyumlar / Medyum Ali Ahmet Dolandırıcı Şarlatanın Tekidir

Medyum Ali Ahmet Dolandırıcı Şarlatanın Tekidir

Medyum Ali Ahmet dolandırıcı şarlatanın tekidir. Sevgilimden ayrıldım bana geri dönmesi için daha önce bir çok medyumla çalışmalar yapıp sonuca ulaşamadım. Bir kaç medyum Ermeni büyüsü ile işimin olacağını söyledi. Bende internet sayfalarında ermeni medyumları araştırdım. Medyum Ali Ahmet hoca hakkında yorumlar okudum inandım güvendim. Medyum Ali Ahmet hocayı aradım sorunlarımı anlattım.

Medyum Ali Ahmet hoca kendisinin ermeni olduğunu bu konuda bana yardım edeceğini söyledi. Ben den çalışma için bilgi ve fotoğraflar aldı. Ermeni Medyum Ali Ahmet benden 6.550 lira para istedi yolladım. Bu çalışma sözde 13 günde sonuç verecekti. Medyum Ali Ahmet hocanın verdiği süre doldu 1 ay geçti arıyorum hala bekle diyor. Erkek arkadaşım başka kızla nişanlandı şok oldum.

Medyum Ali Ahmet hocayı aradım telefonlarıma çıkmadı, mesaj attım çocuk akrabasıyla nişanlandı dedim beni her yerden engelledi. Medyum Ali Ahmet dolandırıcı şarlatanın tekidir. Aslında suç bende medyum Ali Ahmet ismi yabancı aradım adam benden iyi Türkçe konuşuyor. Medyum Ali Ahmet dolandırıcı sakın itibar etmeyin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Don`t copy text!