Ana sayfa / sahtekar medyumlar / Medyum Asiye Hoca Sahtekardır

Medyum Asiye Hoca Sahtekardır

Medyum Asiye Hoca Sahtekardır

Bugüne kadar birçok kişinin sahte medyumlar yüzünden çok ciddi sorunlar yaşamış olmaları sebebi ile ilk zamanlar bende bu alana karşı olumsuz bir ön yargı ile bakıyordum. Bu sebeple eşim için yaptırmak istediğim bağlama celbi için yardım alacağım medyumları çok titiz bir şekilde araştırdım. Karşıma çıkan medyum Asiye ismine karar verdim ve hemen kendisine ulaştım. Yaptığımız konuşmalar da bana ilk anda gerekli güveni verdi. Onun gerçek ve güvenilir bir medyum olduğuna inanmaya başlamıştım.

Bu sebeple benden istediği her şeyi yaptım. Gerekli tüm bilgileri ona verdiğim gibi aynı zamanda istediği her şeyi de hemen temin ettim. İstediğim tek şey en kısa zaman içinde eşimin bana eskisi gibi sıcak ve sevgi dolu davranmasını sağlamaktı. Bu konuda ona çok güveniyordum ama ne kadar ciddi bir hata yaptığımı kısa zaman içinde anladım.

Medyum Asiye Hoca Tarafından Dolandırılarak Hayal Kırıklığına Uğradım

Doğal olarak artık çok geç olmuştu ve iş işten geçmişti. Çünkü medyum Asiye tarafından dolandırıldığımı anladığım da o çoktan ortadan kaybolmuştu. Meğerse yaptığı her şey tamamen bir yalanmış ve beni kandırmış. Halbuki ben eşimin ne zaman düzeleceğini ve evliliğimin nasıl kurtulacağını bekliyordum İnanılmaz üzülmüştüm.

Eğer siz de medyumlar hakkında yeteri kadar bilgiye sahip değilseniz kesinlikle seçimlerinizi dikkatli yapın. Özellikle medyum Asiye ismini duyduğunuz zaman kesinlikle ondan uzak durmanı gerektiğini bilen ve başka kişileri de uyarın. Medyum Asiye hoca sahtekar dolandırıcının önde gidenidir. Bu sahtekar medyum Asiye Hocadan uzak durun yoksa maddi manevi zarar uğratır benim gibi pişman olmayın.

Medyum Asiye hoca Web sitesi  asiyehoca.com – medyumasiye.com  İletişim numarası 0552 709 69 53 Sürekli farklı simler açıyor uzak durun bu sahtekardan.

3 Yorum

 1. Asiye dolandiricidir bilginize

  Medyum asiye sahtekardir kimse itibar etmesin güvenmeyin şu kadına ben güvendim beni dolandırdı paramı aldı alçak kadın hem cinsten olduğumuz için çok utanıyorum bende senin gibi bir bayandim ocağına düştüm ve sen beni dolandırdı asiye pisliği ve elimden geldiğince seni her tarafa yazacağım param da sana zikim olsun rabim bir tarafından cikartsin inşallah

  • Abdulkadir

   AYnen dolandırıcının en profesyonel olanı Allah,din, iman her türlü kullanır dini kendine alet eder sakın kanmayın bu haysiyet yoksunu insan müsveddesine ha birde kendisinin bir halt bildiği yok başka hocayım diyenlere iş yaptırır kendi yapmış gibi sizden üç kişilik para alır olmayıncada Allah’ın takdiri der geçer gider Allah var mangalda kül bırakmaz öyle yetenekli lafazan bir yaratık.

 2. Ahmet

  Bu medyum asiye benide dolandırdı ,sakın ha güvenmeyin, sahtekarın teki,birde belgem var, ruhsatım var devlete vergi veriyorum falan diyor, sakın ha inanmayın bu kadına

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Don`t copy text!