Ana sayfa / sahtekar medyumlar / Medyum Azad Tam Bir Dolandırıcıdır

Medyum Azad Tam Bir Dolandırıcıdır

Medyum Azad Tam Bir Dolandırıcıdır

Medyum seçim aşaması bu alanda hizmet almak isteyen kişiler için en kritik bölümdür. Çünkü hem bu kişilerin sayıları azdır hem de her medyum her işlemi yapamayabilir. Bu sebeple insanların kesinlikle yaptırmak istedikleri işlemler hakkında en güvenilir medyumları seçtiklerinden emin olmaları gerekir. Bu aşama da gerekli özeni göstermeyen kişiler ise medyum Azad gibi sahte medyumlar sebebi ile mağdur olabilirler.

Medyumların çok özel ve çok gizemli kişiler olduklarını herkes bilir. Bu meslek dünyanın en eski ve aynı zamanda en özel mesleklerinden biridir. Ancak yine de bir medyum hakkında bilgi bulmak çok zordur. Çünkü medyumluk mesleği insanları kandırmak için en çok kullanılan alanlardan biridir.

Doğru Medyuma Ulaşmak İçin Medyum Azad Hocadan Uzak Durmak

Sahtekar medyumlar hazırladıkları tuzaklar ile insanları kendilerine inandırıp kısa zaman içinde onlara hem maddi hem de manevi anlamda zararlar verirler. Bu gibi durumlar çok eski zamanlardan bu yana yaşandığı gibi günümüzde de yaşanmaya devam etmektedir. Bu sebeple medyum Azad hakkında araştırma yapmak insanların kendilerini korumaları için son derece önemlidir. İnsanların bu alan hakkında ki bilgisizlikleri sahte medyumların işlerini kolaylaştırır. En çokta bilgisiz oldukları halde medyumlar hakkında araştırma yapmayarak karşılarına çıkan ilk medyumla çalışan kişiler bu alanda mağdur olan kişilerdir.

Medyum Azad bu kişileri hemen anlayarak onların ilgilerini çekmek için elinden geleni yapar. Daha önce zarar verdiği kişiler de mutlaka farklı medyum yorum sitelerin de onun hakkında olumsuz yorumlar yaparak başka kişilerin de dikkatli bir şekilde hareket etmelerini sağlarlar. Önemli olan bu yorumları dikkatli bir şekilde okumak ve hiçbir zaman yetersiz bilgiler ile hareket etmemektir. Medyum Azad hakkında herkesi uyarmak ve insanların onun tuzaklarına düşmelerini engellemek gerekir.

Sahtekar medyum Azad hocaya ait web sitesi medyumazad.com Sahtekar medyum Azad hocaya ait iletişim numarası 0531 670 23 34 Sahtekar medyum Azad hocaya çok dikkat edin Google reklamlarına çıkıp kendini gerçek medyum olarak tanıtıp bir çok kişiyi dolandırıyor.

12 Yorum

 1. Umut Hırsızı Sahtekar Medyum Azad

  Medyum Azad denilen sahtekar ile 20 gün önce benden soğuyan eşimi geri getirmesi için işlem başlattım. İlk başlarda çok iyi bir şekilde benle konuşan bu sahtekar medyum azad işlemin bitmesine 4 gün kala benim telefonumu engelledi kendisini aradığım zaman hiç bir şekilde ulaşamıyordum son çare olarak başka numaralardan aradım ama her seferinde sesimi duyduğunda telefonu suratıma kapatıyor ve kapatmadan önce küfür ediyordu bana bu sahtekar medyum azad bozuntusu benim 1400 Tl paramı cebine attı bu sahtekara sakın inanıp çukuruna düşmeyin dolandırıcı bu hiç bir işlem yapmıyor parayı alıp sonrasında oyalayıp başından salmaya çalışıyor ve engelliyor sonrasında uzak durun bu sahtekar medyumdan medyum azad sahtekar ve dolandırıcıdır benim tüm umudumu çaldı bu hırsız uzak durun medyum azad dan.

  • Ali

   Malesef dogrudur benide dolandirdi azad parayu aliyor sonta meajlara cevap bile vermiyor

   • Aykut

    Azad Hoca sahtekar herkesi dolandiriyor suruyelim diyor ama bence yalan

   • Orhan

    Bu serefsiz azad ve Gabil ayni kisiler Hatayli

 2. Medyum Azad Bir Dolandırıcıdır

  Bundan 2 ay önce medyumlar hakkında biraz araştırdım yeniydim fazla bir bilgim yoktu benim sıkıntım bir adamı seviyordum ama bu adam bir başkası ile evli eşini sevmiyor daha önce beraberliğimizde oldu bu kişi ile ben çok seviyorum bu adamı bu yüzden araştırmalarımın sonucunda medyum azad hocayı yada medyum, hoca adı altından sahtekarlık yapan bu kişiye rastladım yeni olduğum için ne dediyse inandım malesef istediği ücreti yatırdım bir kaç gün konuştuktan sonra diğer dolandırılanlara yaptığı gibi beni de engelledi kendisine hiç bir şekilde ulaşamıyorum hem paramı aldı hem istediğim etkiyi vermedi şuan zaten her şey daha kötüye gidiyor sizler de medyum ararken dikkat edin arkadaşlar bu medyum azad sahtekarına güvenmeyin bu acizlerden uzak durun.

  • Orhan

   Medyum azad dolandiricidir medyumlukla alakasi yok isanlarin zafindan yararlanip para koparmak niyeti pislik nir insandir inanmayin ona beni kötü dolandirdi ve simdide telefonlara cikmiyor

  • Osman

   Medyum azad dolandirdi beni tam bir dolandırıcılık dikkat edin uzak durun

 3. Orhan

  Medyum Azad suriyeli dolandricidir beni 500 euro dolandirdi ve simdi ve kontagi kesri uzak durun bu dolandiricidan medyumliklukla bir alakasi yok sadexe insanlarin parasini almak niyeri yarsim etmek degil

  • Riza

   Evet orhan bey dogrudur benide dolandirdi bu yalanci dolandiri pislik medyum felan degil bu yalanci dolandirici sarlatan

   • Orhan

    Medyum Azad ve Gabil ayni kisiler bu serefsiz dolandirici dikkat edin

  • Orhan Riza

   Medyum Azad aslinda Medyum Gabil yani aynikisiler önce iylikle yaklasiyorlar güvenini kazaniyorlar sonra parani aldiktan sonra birsey uyduruyorlar olmadi diye sonra birbirlerine yönlendiriyorlar sonra bir mesaj geliyor esim öldü arkadasim kaza yapti Amalia parasi lazim diye yani Gabil yada Azad tam seytan olmuslar bubu insanliktan cikmis serefsizlere paranizi kaptirmayin bende bütün mesajlari duruyor bana ulasin ben size hepsini gönderecegim bu serefsizlerin adreside var bana Paket göndermislerdi .

 4. Sercan

  12 Medyuma dolandirildim en son 13. Olarak AZAD denen ŞEREFSİZ’le bir islem yaptık… Ne olsa iyi? Adam tam sonuç alacaksin dedidigi gün Kendi kendini öldürdü…
  Sahtekarlıkta level atlamış…
  WhatsApp durumuna sadece benim görebileceğim şekilde, güya oğlu yazmış…
  BABAM HAKKA YÜRÜDÜ, IKINDI NAMAZINA MÜTEAKİP DEFNEDİLECEKTİR….
  Yaw adam resmen kendini öldürüp gömdürdü ya…
  SEREFSIZ PİSLİK DOLANDIRICI…
  İNŞALLAH TEZ VAKİTTE IKINDI NAMAZINA MÜTEAKİP GÖMERLER ŞEREFSİZ PİSLİĞİ…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Don`t copy text!