Ana sayfa / sahtekar medyumlar / Medyum Azad Tam Bir Dolandırıcıdır

Medyum Azad Tam Bir Dolandırıcıdır

Medyum Azad Tam Bir Dolandırıcıdır

Medyum seçim aşaması bu alanda hizmet almak isteyen kişiler için en kritik bölümdür. Çünkü hem bu kişilerin sayıları azdır hem de her medyum her işlemi yapamayabilir. Bu sebeple insanların kesinlikle yaptırmak istedikleri işlemler hakkında en güvenilir medyumları seçtiklerinden emin olmaları gerekir. Bu aşama da gerekli özeni göstermeyen kişiler ise medyum Azad gibi sahte medyumlar sebebi ile mağdur olabilirler.

Medyumların çok özel ve çok gizemli kişiler olduklarını herkes bilir. Bu meslek dünyanın en eski ve aynı zamanda en özel mesleklerinden biridir. Ancak yine de bir medyum hakkında bilgi bulmak çok zordur. Çünkü medyumluk mesleği insanları kandırmak için en çok kullanılan alanlardan biridir.

Doğru Medyuma Ulaşmak İçin Medyum Azad Hocadan Uzak Durmak

Sahtekar medyumlar hazırladıkları tuzaklar ile insanları kendilerine inandırıp kısa zaman içinde onlara hem maddi hem de manevi anlamda zararlar verirler. Bu gibi durumlar çok eski zamanlardan bu yana yaşandığı gibi günümüzde de yaşanmaya devam etmektedir. Bu sebeple medyum Azad hakkında araştırma yapmak insanların kendilerini korumaları için son derece önemlidir. İnsanların bu alan hakkında ki bilgisizlikleri sahte medyumların işlerini kolaylaştırır. En çokta bilgisiz oldukları halde medyumlar hakkında araştırma yapmayarak karşılarına çıkan ilk medyumla çalışan kişiler bu alanda mağdur olan kişilerdir.

Medyum Azad bu kişileri hemen anlayarak onların ilgilerini çekmek için elinden geleni yapar. Daha önce zarar verdiği kişiler de mutlaka farklı medyum yorum sitelerin de onun hakkında olumsuz yorumlar yaparak başka kişilerin de dikkatli bir şekilde hareket etmelerini sağlarlar. Önemli olan bu yorumları dikkatli bir şekilde okumak ve hiçbir zaman yetersiz bilgiler ile hareket etmemektir. Medyum Azad hakkında herkesi uyarmak ve insanların onun tuzaklarına düşmelerini engellemek gerekir.

Sahtekar medyum Azad hocaya ait web sitesi medyumazad.com Sahtekar medyum Azad hocaya ait iletişim numarası 0531 670 23 34 Sahtekar medyum Azad hocaya çok dikkat edin Google reklamlarına çıkıp kendini gerçek medyum olarak tanıtıp bir çok kişiyi dolandırıyor.

2 Yorum

  1. Umut Hırsızı Sahtekar Medyum Azad

    Medyum Azad denilen sahtekar ile 20 gün önce benden soğuyan eşimi geri getirmesi için işlem başlattım. İlk başlarda çok iyi bir şekilde benle konuşan bu sahtekar medyum azad işlemin bitmesine 4 gün kala benim telefonumu engelledi kendisini aradığım zaman hiç bir şekilde ulaşamıyordum son çare olarak başka numaralardan aradım ama her seferinde sesimi duyduğunda telefonu suratıma kapatıyor ve kapatmadan önce küfür ediyordu bana bu sahtekar medyum azad bozuntusu benim 1400 Tl paramı cebine attı bu sahtekara sakın inanıp çukuruna düşmeyin dolandırıcı bu hiç bir işlem yapmıyor parayı alıp sonrasında oyalayıp başından salmaya çalışıyor ve engelliyor sonrasında uzak durun bu sahtekar medyumdan medyum azad sahtekar ve dolandırıcıdır benim tüm umudumu çaldı bu hırsız uzak durun medyum azad dan.

  2. Medyum Azad Bir Dolandırıcıdır

    Bundan 2 ay önce medyumlar hakkında biraz araştırdım yeniydim fazla bir bilgim yoktu benim sıkıntım bir adamı seviyordum ama bu adam bir başkası ile evli eşini sevmiyor daha önce beraberliğimizde oldu bu kişi ile ben çok seviyorum bu adamı bu yüzden araştırmalarımın sonucunda medyum azad hocayı yada medyum, hoca adı altından sahtekarlık yapan bu kişiye rastladım yeni olduğum için ne dediyse inandım malesef istediği ücreti yatırdım bir kaç gün konuştuktan sonra diğer dolandırılanlara yaptığı gibi beni de engelledi kendisine hiç bir şekilde ulaşamıyorum hem paramı aldı hem istediğim etkiyi vermedi şuan zaten her şey daha kötüye gidiyor sizler de medyum ararken dikkat edin arkadaşlar bu medyum azad sahtekarına güvenmeyin bu acizlerden uzak durun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Don`t copy text!