Ana sayfa / sahtekar medyumlar / Medyum Behçet Tarafından Dolandırıldım Parayı aldıktan Sonra Engelliyor

Medyum Behçet Tarafından Dolandırıldım Parayı aldıktan Sonra Engelliyor

Üzerimde ki Büyülerin Etkilerini Yok Etmek İstiyordum

Uzun zamandan bu yana üzerimde ciddi bir manevi baskı vardı ve bu durum artık hayatımın her alanında beni ciddi bir şekilde etkilemeye başlamıştı. Elimden geleni yapmama rağmen bir türlü sıkıntılarıma bir çare bulamıyordum. Çevremde ki kişilere de durumu anlattığım zaman kendilerinden sürekli olarak farklı öneriler aldım. Ancak her birini denememe rağmen bu sıkıntı artarak büyümeye devam etti. Bir süre sonra ise bir kişi bana üzerimde kara büyülerin etkilerinin olabileceğini söyledi. Bu durum bana mantıklı geldi ve araştırma yapınca büyü bozma işlemleri ile kısa zamanda sonuç alabileceğimi öğrendim.

Büyü Bozma İşlemleri Çok Zor Olduğu İçin Doğru Medyuma Ulaşmak İstedim

Yaşadığım sıkıntılardan hemen kurtulmak istediğim için medyum Behçet ile görüşmeler yaptım ve bana yardımcı olmasını istedim. Oda bana gayet sakin bir şekilde bu işlemler hakkında gerekli bilgilere sahip olduğunu söyledi ve daha önce de bu tarz işlemler yaptığını söyledi. Ancak ben ilerleyen zamanlar da aslında büyü bozma işlemlerinin çok ciddi ve çok zor işlemler olduğunu öğrendim. Aynı zamanda bu işlemlerin nasıl yapılması gerektiğini de öğrendim. Fakat medyum Behçet hocanın yaptığı işlemler ile benim öğrendiğim teknikler arasında en ufak bir benzerlik dahi yoktu. Doğal olarak kandırıldığımı düşünmeye başladım.

Neyse ki Kısa Zaman İçinde Kandırıldığımı Anladım

Daha önce büyü bozma işlemleri hakkında gerekli bilgileri almış olmamdan dolayı medyum Behçet hocanın beni kandırdığını anlamam zor olmadı. Yaptığı işlemlerin sahte olduğunu anlayınca hem ondan uzaklaştım ve bir daha da kesinlikle iletişime geçmedim. Her ne kadar ben kısa zaman içinde bu durumu fark edip kendimi korumaya almış olsam da birçok kişinin medyum Behçet yüzünden çok ciddi sorunlar yaşadıklarını duyunca çok üzüldüm. Benim yaşadığım sorunları ve hayal kırıklıklarını başka kişilerin de yaşamalarını kesinlikle istemem. Özellikle büyü bozma işlemleri hakkında çok dikkatli olmaya ve medyum Behçet isminden her zaman uzak durmaya dikkat edin. Çünkü bu kişi halen medyumlar hakkında bilgileri olmayan kişileri kandırmaya devam ediyor.

3 Yorum

  1. medyum behçet dolandırıcı

    Medyum behçet hoca tarafından bende dolandırıldım bu sahtekar adama inandım güvendim temizlik yaparak kazandığım parayı yolladım eşimi bana geri getirip bağlayacağını söyleyince inandım bende elimde avucumda ne varsa yolladım parayı lana kadar her gün konuşuyordu parayı aldıktan sonra bir anda değişti. Beni her yerden engelledi. Medyum Behçet sahtekardır sakın inanmayın her şey para için allah hakkımı yedirmesin inşallah

  2. sahtekar medyum behçet

    Allah senin belanı versin behçet hoca bende diyorum telefonlarımı neden çıkmıyor. Parayı aldı keyfi yerinde ama dur ben bunu senin yanına bırakmam yanlış adamı çarptın hakkında suç duyurusunda buluyorum. Arkadaşlar medyum behçet denilen sahtekara itibar etmeyin benden de parayı aldıktan sonra telefonlarıma çıkmadı.

  3. Behcetmis lanet olsun ona erkek ismi ama kadin cikiyo bni dolandirdi yetmedi bankadan kredi cek isini cozeyim dedi bi bokta yapmadi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Don`t copy text!