Ana sayfa / sahtekar medyumlar / medyum best denilen sahtekara inanmayın

medyum best denilen sahtekara inanmayın

Medyum best denilen sahtekara sakın inanmayın. Arkadaşım eşinden ayrıldı geri dönmesi için araştırmalar yapmaya baladı. Yaptığı medyum arayışlarında medyum best hoca diye birini buldu bu sahtekarı aradı derdini anlattı. Medyum best de bu adamın saflığından faydalanıp bir miktar parasını aldı. Arkadaşımda beni aradı dünyaca ünlü olan bir medyumu bulduğunu söyledi. Benimde sorunlarım vardı bende numarasını aldım durumumu anlattım adam o kadar güzel konuşuyor ki telefonda sahtekar olduğunu anlayamazsın bile bende güvenip para yolladım.

Sahtekar medyum best bizi bir süre oyaladıktan sonra çalışmaların yetersiz kaldığını ve malzemeye ihtiyacı olduğunu söyledi. Adam uzun zamandır sonuç yada  etki vermedi konuşmasıyla bizi tekrardan kandırıp paramızı aldı. Arkadaşıma 3 günde eşin gelecek dedi bana da sevdiğim kızı bana 4 günde aşık edeceğini söyledi. Sahtekar medyum best hocanın b-verdiği süre doldu aradım adi adam bizi engellemiş her yere yazdım sahtekar olduğunu kimse yayınlamıyor.

Medyum araştır sayfasının tarafsız olduğunu öğrendim bende buraya medyum best denilen kişinin sahtekar olduğunu yazmak istedim. Arkadaşlar bu yorumu okuduktan sonra bu sahtekardan uzak durun çalışmanız varsa da lanet olsun deyin ve bırakın sonradan sizi kandırıp tekrar paranızı alır ve engeller. Medyum best dünyaca ünlü sahtekar medyumdur hiç kimseye tavsiye etmem sahtekar palavracının tekidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Don`t copy text!