Ana sayfa / sahtekar medyumlar / Medyum Bestami Hoca Sahtekar Dolandırıcıdır

Medyum Bestami Hoca Sahtekar Dolandırıcıdır

Yaşadığım Kötü Deneyim Medyumlara Olan İnancımı Kaybettirdi

Ben daha önce medyumlar ile çalışmadığım için aslında her medyum ile güven içinde çalışabileceğimi düşünürdüm. Bu sebeple fal işlemleri hakkında yardım almak içinde medyumlar hakkında çok fazla araştırma yapma gereği görmedim. Amacım özellikle yıldızname tekniği ile gelecek hakkında bilgiler alabilmekti. Bu işlemleri yapabilen medyum bulmak zor olduğu için araştırmalara başladım ve bir süre sonra medyum Bestami ismi ile karşılaştım. Bundan önce de bu işlemlerin nasıl yapıldığı hakkında araştırmalar yaptığım için aslında işlemlerin nasıl yapılması gerektiği hakkında az ya da çok bilgim vardı.

Yapılan İşlemleri Görünce İçime Bir Şüphe Düştü

Medyum Bestami ile konuştuktan sonra bana yıldızname işlemi hakkında bilgiler vermeye başladı. Ancak benim daha önce edindiğim bilgiler ile kendisinin verdiği bilgiler hiç uymuyordu. Bu durum içimde bir şüphenin oluşmasına neden oldu ama ben yine de kısa zaman içinde işlemlere başlamasını istedim. Yaptığı işlemlerin yıldızname işlemleri ile hiçbir alakası yoktu. Üstelik benden ciddi miktar da bir para talep edince artık içime tam anlamı ile bir kurt düştü. Ben yine de kendisine bir şey hissettirmedim ve yaptığı işlemleri takip etmeye devam ettim. Fakat bana verdiği bilgiler tam anlamı ile saçmalıktı ve artık onun gerçek bir medyum olmadığını tam anlamı ile anladım.

İnsanları Çok Kolay Kandırıyordu

Medyum Bestami’nın sadece beni değil aynı zamanda benim gibi medyumlar hakkında bilgileri olmayan birçok kişiyi kandırdığını bir süre sonra öğrendim. Çünkü bu alan hakkında birçok kişinin yeteri kadar bilgiye sahip olmaması doğal olarak bu tarz kötü niyetli kişilerin işlerini kolaylaştırır. Ben artık medyumlar hakkında çok daha dikkatliyim. Amacım hangi işlem hakkında yardım almak olursa olsun mutlaka araştırmalarımı yaparken hakkında olumlu yorumlar ve öneriler olan kişileri seçmeye çalışıyorum. İnsanları da medyum Bestami  den uzak durmaları konusunda uyarmaya devam ediyorum. Ben maddi anlamda bir kayıp yaşadım ve bu telafi edilebilir bir sorun. Ancak sizler gerekli özeni göstermezseniz çok daha ciddi sorunlar ile karşı karşıya kalabileceğinizi bilmelisiniz.

10 Yorum

 1. medyum bestami dolandırdı

  medyum bestami hoca hakkında her yerde olumlu yorumlar okudum bende inandım güvendim erkek arkadaşımı bana geri getirmesi için 5.000 lira ödeme yaptım bana 17 günde erkek arkadaşımı geri getireceğini söyledi bugün 60 gün oldu ve medyum bestami hoca artık telefonlarıma çıkmıyor. Beni bu sabah her yerden engelledi. Medyum bestami umut taciri dolandırıcının önde gideli bu sahtekar medyumdan uzak durun.

  • rabi

   bana önerebilecegini varmi ben bestami hocaya yazdim ama bu yorumlardan sonra tedirginim lütfen bana yardim ci olun çok zor durumdayım

   • nazan

    medyum bestami hoca beni dolandırdı bir de üstüne taciz etti arkadaşlar bu adam hem dolandırıcı hem de sapık bilginiz olsun.

  • Ukala

   Medyum bestami 3600 para aldı büyü bozmak İçin ve telefonlara artık bakmıyor Allah’a havale ediyorum

 2. MEDYUM BESTAMİ SAHTEKAR SAPIK

  MEDYUM BESTAMİ HOCA TARAFINDAN BENDE DOLANDIRILDIM 35 YAŞINDAYIM EVLİLİK ÜZERİNE ŞANSIZLIK YAŞIYORDUM. DAHA ÖNCE HİÇ EVLENMEDİM BU KONUDA MEDYUM BESTAMİ HOCADAN YARDIM ALMAYA KARAR VERDİM BENİM KISMETİMİ AÇACAĞINI SÖYLEDİ BENDEN BUNUN İÇİN DE 3000 BİN İSTEDİ YOLLADIM 15 GÜNDE İŞİN TAMAM DEDİ VERDİĞİ SÜRE DOLDU ORTADA HİÇ BİR ŞEY YOK ARADIM ÇALIŞMA YETERSİZ KALMIŞ BANA ÇIPLAK FOTOĞRAF YOLLA BİR DE ONLARLA ÇALIŞMA YAPACAM DEDİ BENDE BUNU NEREDEYSE BÜTÜN MEDYUMLARA SORDUM İÇLERİNDEN BİR TANESİ DEMEDİ YOLLA HEPSİ BANA ŞANTAJ YAPACAĞINI SÖYLEYEREK UYARDI. MEDYUM BESTAMİ HEM SAHTEKAR HEM DOLANDIRICI HEMDE SAPIKTIR UZAK DURUN ARKADAŞLAR.

 3. hayırsız medyum bestami

  Medyum bestami hoca malesef beni ve 2 arkadaşımı dolandırdı. Ben bu sahtekar medyumu buldum bana o kadar çok güven verdi ki anlatamam adam resmen sahtekarlık yapmak için dünyaya gelmiş benimle beraber 2 arkadaşımın da sorunları aynı erkek arkadaşımızdan ayrılmıştık bunun için sahtekar medyum bestami hocadan yardım aldık arkadaşlarıma ben tavsiye ettim her birimizden 3000 tl adı toplamda 9.000 tl ödedik sahtekar şerefsiz parayı aldıktan sonra engelledi bizi şimdi arakdaşlarıma ben tavsiye ettiğim için onlarda benden paralarını istiyorlar allah belasını versin medyum bestaminin maddi manevi bitirdi beni

 4. Koylu guzeli

  Bestami hocanin allah belasini versin once 425 euro dedi sonra gonderdi 72 saatte posta elime gecti inandim dedigi gibi dedim gonderdi sonra icinde baya birseyler yaziyordu yok dua okinacak 4780 kere gunluk zikir cekilcek dedi 150 euro geliyo dedi kisi basi okumasi hesap etti 900 euro anlastik 7 ci gun isin olacak dedi kesin kesin diye soyledi 8 ci degil diye 7 gun gecti yok 8 ci gun oldu yazdim cevap bile vermedi allah yedirmesin insallah zehir zikim olsun bu bestami diye acmislar dolandiricilar bunlar olmus cete gibiler

 5. Erdem

  Ah ah gerçek islam alımı kimseden para almaz hem günah işliyorsunuz hem para vermekden hem almaktan yazım günah allah’a sığının arkadaslar okadar emeği allah tolu için uğraşsanız güzel kardeşlerim bacilarim bestami denilen sahtekar bacılarımıza tacizde bilunmus öle bisi var emniyete şikayet edinki başka insanlara taciz etmesin serefsiz ben iki kiz cocuhu babasiyim o yazilari gördükçe o sapihi olduruyesiye dövesim geliyor ben kiz babasiyim şerefsizin cocuhu nedem bu

 6. sahtekarlar

  Kime güveneceğiz arkadaşlar? Herkes mi dolandırıcı anlamadım ben. medyum bestami hocaya işlem yaptırdım tutmadı. Allah rızası için yok mu gerçek bir hoca.

  • Gülay

   Bulursanız bana da yardm edin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Don`t copy text!