Ana sayfa / sahtekar medyumlar / Medyum Beyaz Hoca Tarafından Dolandırıldım

Medyum Beyaz Hoca Tarafından Dolandırıldım

Medyum Beyaz Hoca Tarafından Dolandırıldım

Medyum Beyaz Hoca tarafından dolandırıldım bütün paramı alıp beni her yerden engelledi. Erkek arkadaşımdan ayrıldım onu aldattığımı düşünüyor orta da öyle bir durum olmadığı için iftiraya uğradım erkek arkadaşımı çok seviyorum ayrılmak istemedim. Bu yüzden bende çareyi medyumlarda aradım sahtekar medyum piyasada çok olduğu için bende biraz titizce medyum araştırmaları yaptım.

Bir kaç medyumla görüştüm pek güvenemedim görüştüğüm medyumlar erkek olduğu için derdimi fazla anlatamadım bende bu yüzden bayan medyumlardan yardım alamaya karar verdim. Araştırmalar sonucunda medyum Beyaz Hoca hocayı buldum hakkında araştırmalar yaptım olumsuz bir yorum görmedim. Medyum Beyaz Hoca hocayı aradım sorunlarımı anlattım yardım istedim.

Medyum Beyaz Hoca Hoca Hakkında Şikayetleri Sonradan Okudum

Medyum Beyaz Hoca hoca bakımlar yapmadan bir şey sormadan bana yardımcı olacağını 18 günde erkek arkadaşımı bana kul köle edecek şekilde bağlayacağını söyledi. Çok iddialı olduğu için bende inandım güvendim benden para istedi yolladım. Medyum Beyaz Hoca parayı aldı bana her gün çalışmalar hakkında bilgi vereceğini söyledi. Bende ertesi günü aradım kendisini telefonumu meşgule aldı.

Aradan bir kaç saat geçti tekrar aradım telefonumu engellemişti. Yanlışlıkla engellediğini düşündüm ilk günden böyle bir şey yapacağını düşünmedim başka numaradan aradım açtı telefonu kendisine sordum beni yanlışlıkla engellediniz diye bilerek engelledim beni bir daha arama dedi telefonu kapattı o numarayı da engelledi. Sahtekar medyum Beyaz Hoca hakkında tekrardan araştırmalar yaptım.

Sahtekar medyum Beyaz Hoca hakkında yazılanlara inanamadım çoğu yerde sahtekar olduğu yazıyor. Ben kendi kurduğu sayfalara baktım oradaki o güzel yorumları meğer kendisi yazmış Allah belasını versin. Medyum Beyaz Hoca Sahtekardır, medyum Beyaz Hoca dolandırıcıdır, sahtekar medyum Beyaz Hoca, Dolandırıcı medyum Beyaz Hoca bu kişiye sakın inanmayın parayı alıp engelliyor.

Sahtekar medyum beyaz Hocaya ait sahte web sitesi medyumhuddamli.com Sahtekar medyum Beyaz Hocaya ait telefon numarası 0532 320 59 93

2 Yorum

  1. medyum beyaz hoca sahtekardır

    Süryani büyüsü yaptırmak için medyumlardan yardım alamaya karar verdim araştırmalar yaparken medyum beyaz hoca hakkında reklam gördüm aradım adam o kadar iyi konuştu ki anlatamam yalanlarına 2 dakikada inandırdı süryani büyüsü için 4.000 tl para aldı benden 15 günde sonuç vereceğini söyledi benden çalışamnın son gününe kadar aramadım rahatsız etmedim verdiği süre doldu aradım meşgule aldı telefonu 1 saat sonra tekrar aradım beni her yerden engellemişti. Sahtekar medyum beyaz hocaya ulaşamıyorum sahtekarın şerefsizin önde gideli dikkat edin.

  2. medyum beyaz hocaya inanmayın

    sahtekar medyum beyaz hoca dan uzak durun kendisini medyum olarak tanıtıyor ama medyumluk ile alakası yok benim paramı aldı bir daha telefonlarıma bakmadı medyum beyaz hoca sahtekar medyum beyaz hoca dolandırıcı sakın yalanalrına kanmayın 1,000 EURO PARAMI ALDI

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Don`t copy text!