Ana sayfa / sahtekar medyumlar / Medyum Cahit Sahtekardır Yalanlarına Kanmayın

Medyum Cahit Sahtekardır Yalanlarına Kanmayın

Medyum Cahit Sahtekardır Yalanlarına Kanmayın

Eğer medyumların yaptıkları işlemler hakkında hizmet almak isterseniz en çok dikkat etmeniz gereken isimlerden biri sahtekar medyum Cahit hocadır. Yaptığı sahte işlemler ile insanları kolay bir şekilde kandıran ve kendilerine ciddi zararlar veren bu kişiden kesinlikle uzak durmalısınız. İnsanları kandırma konusunda çok başarılı biri olması ve bugüne kadar birçok kişiye zarar vermesi sebebi ile onun hakkında birçok şikâyet görebilirsiniz.

Sahtekar Medyum Cahit Parayı Alır Engeller

Gerçek medyumlar hakkında yeteri kadar bilgileri olmayan kişiler medyum Cahit Gibi Sahte medyumlar sebebi ile daha önce yaşamadıkları kadar ciddi sorunlar yaşayabilirler. Bu sebeple ne olursa olsun mutlaka dikkatli bir şekilde hareket etmeli ve en güvenilir medyumların kimler olduğundan emin olmanız gerekir. Size sahtekar medyum Cahit hakkında olumlu bilgiler veren kişilerden kesinlikle uzak durun ve onlara güvenmeyin.

Sahtekar Medyum Cahit Hocaya Güvenmeyin

Çünkü bu tarz kişiler insanların ilgilerini çekmek ve güvenlerini kazanabilmek için sahte yorumlar yaptırabilirler. Siz de medyumlar hakkında bilginiz olmadığı takdirde bu kişilerin tuzaklarına kolay bir şekilde düşebilirsiniz. Bu sebeple hangi işlem hakkında olursa olsun sahtekar  medyum Cahit ile çalışmamanız gerektiğini bilmelisiniz.

Sahtekar medyum Cahit hocaya ait web sitesi gidenigerigetirme.com sahtekar medyum Cahit hocaya ait İletişim numarası 05387472174  bu sahtekara dikkat edin paranızı alır bir daha sizinle işi olmaz.

6 Yorum

 1. sahtekar medyum cahit

  medyum cahit paramı aldı sonuç vermedi 3 ay oldu telefonlarıma çıkmıyor. medyum cahit sahtekardır sakın itibar etmeyin

 2. Berna

  Tam Bir dolandırıcı sahtekar sakın inanmayın Cahit ede diğerlerine de sakın

 3. AYLA

  CAHİT HOCA DENEN SAHTEKARA SAKIN KANMAYIN !! DOLANDIRICIDIR SAKIN İNANMAYIN !!! SAHTEKARDIR KENDİSİNİ SAKIN KANMAYIN !! ÖNCE 1500 TL İSTİYOR 3 GÜN SONRA SEVDİĞİN KİŞİDE BÜYÜ VAR DİYEREK 3500 TL DAHA İSTİYOR ! VE VERMEZSEN İŞLEM YÜRÜMEZ BEN ZARAR GÖRÜRÜM DİYE ÖNCE 1500 TL NİZİ HİÇ EDİYOR EĞER ŞANSIZSANIZ VE GÖNDERDİYSENİZ SONRA DA 3500 TL NİZİ SAKIN İNANMAYIN BÖYLE SAHTEKARLARA !!

 4. can

  arkadaşlar mrb
  cahit hocaya inanıp işlem yaptırmayın ilk başta ben sadece geri getirme işlem yapıyorum başka birşey yapmıyorum diyor senden 1500 tl ücret talep ediyor başka ücret yok sadece 1500 tl mi teyit alınıyor evet diyor eşin seviyorsa 7 günde sevmiyorsa 14 günde gelecek diyor ücreti gönder işleme başlayayım diyor ücret gönderildikten sonra 2 gün sonra arayıp büyü var deyip 2700 tl ücret talep ediyor bu şekilde dememiştiniz ücretimi geri iade edin diyoruz geri iade etmiyor işlemde yapmıyor lütfen kanmayın benim param boşa gitti

 5. gul

  bu işlem 03.01.2022 tarihinde oldu CAHİT HOCA
  kendi sayfasına yorum yapıldığında kabul etmiyor
  cahit hocaya inanıp işlem yaptırmayın ilk başta ben sadece geri getirme işlem yapıyorum başka birşey yapmıyorum diyor senden 1500 tl ücret talep ediyor başka ücret yok sadece 1500 tl mi teyit alınıyor evet diyor eşin seviyorsa 7 günde sevmiyorsa 14 günde gelecek diyor ücreti gönder işleme başlayayım diyor malzemecinin hesap numarasını veriyorum ücreti gönderin işleme başlayayım diyor para gönderildiğinden sonra ertesi gün arayıp abdest al bacım diyor sonra 2 gün sonra arayıp büyü var deyip 2700 tl ücret talep ediyor göndermezseniz işlem yürümez diyor ben zarar görürüm diyor bu şekilde dememiştiniz ücretimi geri iade edin diyoruz geri iade etmiyor işlemde yapmıyor sonra telefonları engelliyor ulaşılamıyor başka telefondan aradığımızda suratınıza telefonu kapatıp direk engelliyor
  lütfen kanmayın benim param boşa gitti 5387472174 telefon numarası

 6. cahit medyum

  cahit medyuma inanıp işlem yaptırmayın geri getirtme işlemi yaptıracaktım 1500 tl anlaştık başka ödeme yok denildi ben sadece geri getirme işlemi yaparım başka birşey yapmam dedi eşin seviyorsa 7 günde sevmiyorsa 14 günde kesin gelir dedi ücreti aldıktan sonra 1 gün sonra eşinde büyü var 2700 tl ödeme yapman gerekiyor ödeme yapmazsan işlemin yürümez diyor 2700 tl gönderilmeyince telefonlarımı engelledi başka bir telefondan aradığımda aynı yalanları söyledi sonra siz böyle yaptınız deyince anında telefonu yüzüme kapatıp engelli
  sakın kanmayın arkadaşlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Don`t copy text!