Ana sayfa / sahtekar medyumlar / Medyum Can Ceylan Sahtekardır Büyü Yapmıyor

Medyum Can Ceylan Sahtekardır Büyü Yapmıyor

Medyum Can Ceylan Sahtekardır Büyü Yapmıyor

Sahte medyumlar insanların bu alan hakkında olan bilgisizliklerini veya çaresizliklerini kullanarak onlara çok ciddi zararlar verebilirler. Bunun birçok örneği geçmiş zamanlar da yaşanmıştır. Özellikle acele eden ve karşılarına çıkan ilk medyuma güvenen kişiler kesinlikle çok ciddi bir risk aldıklarını bilmelidirler. Bu kişilerden biri olan medyum Can Ceylan bugüne kadar birçok kişinin canını yakan o sahte medyumlardan biridir.

Tek amacı kendisine gelen kişileri kullanarak maddi veya manevi çıkarlarını sağlamak olan bu kişi hakkında kısa zamanda birçok farklı yerden gerekli bilgileri alabilirsiniz. Gerçek bir medyum her şeyden önce insanların sorunlarına kısa zamanda çözüm getirebilmelidir. Bu alanda yapılan çok fazla işlem vardır ve her biri ayrı ayrı bilgiler gerektirir. Bu bilgiler için ise çok uzun zaman emek verip araştırmalar yaparak deneyim sahibi olmak gerekir. Medyum Can Ceylan sahtekârdır.

Medyum Can Ceylan Bir Çok Kişiyi Dolandırmıştır

Çünkü medyumluk hakkında eğitim alınacak bir okul yoktur. Eğer medyum olmak isteyen kişiler bu konuda gerekli emekleri vermezlerse o zaman bu alanda ilerlemeleri ve insanların güvenlerini kazanmaları kesinlikle kolay olmayacaktır. Gerçek medyumlar meslekleri hakkında kendilerine gelen sorulara tam olarak yanıt verebilmelidir.

Özellikle fal ve büyü gibi işlemleri çok sık yapan medyumlar bu işlemler de kısa zamanda sonuç alabilmelidirler. Medyum Can Ceylan ile çalışmak isteyen kişiler de mutlaka bunu bilmelidirler. Kendileri sahte medyumların oyunlarından korumak isteyen kişiler mutlaka medyum Can Ceylan ismini gördüklerinden ondan uzak durmaları gerektiğini de bilmelidirler. Sahtekar medyum Can Ceylan hocadan uzak durun umutlarınızla oynamasın.

Sahtekar medyum Can Ceylan Bey Web sitesi suryanicalısmalar.com Sahtekara ait Telefon numarası  0552 788 66 96

5 Yorum

 1. sahtekar medyum can ceylan dolandırdı

  SAHTEKAR MEDYUM CAN CEYLAN TARAFINDAN 4.000 EURO DOLANDIRILDIM ALMANYA DA YAŞIYORUM BU SAHTEKARI GOOGLE REKLAMINDA BULDUM ARADIM EŞİMİ EVE GERİ GETİRMESİ İÇİN BANA 1 AYDA EŞİMİ GETİRECEĞİNİ SÖYLEDİ BİR AY İÇİNDE SÜREKLİ PARA İSTEDİ EN SON BENİM NUMARAMI ENGELLEDİ. SAHTEKAR MEDYUM CAN CEYLAN HOCAYA SAKIN İNANMAYIN YURT DIŞINDA OLDUĞUM İÇİN ŞİKAYETÇİ BİLE OLAMIYORUM ALLAH BELASINI VERSİN ÇOCUĞUNDAN ÇIKSIN ALDIĞI PARALAR.

 2. ali

  medyum can ceylan 600 lira para aldı kısmet açmak için şerefsiz namussuz paramı alıp engelledi ben hayatımda bunun kadar uzman bir sahtekar görmedim 2 dakikada 6000 liramı dolandırdı.

 3. ebru

  can ceylan hoca papaz büyüsü yaptı 4 ay oldu sonuç yok arıyorum telefonlarıma çıkmıyor çok paramı aldı bu sahtekara bir ev satıp parça parça parayı yolladım dekontlar ile şikayette bulundum inşallah paramı alırım bu sahtekar can ceylan hocadan

 4. medyum can ceylan sahtekar

  dolandırıcı medyum can ceylan hocaya sakın itibar etmeyin benim ailevi sorunlarım vardı 5 gün kız arkadaşıma zaman ayıramadım oda ayrıldığımdan korkup medyum aramış sahtekar medyum can ceylan hocayı bulmuş bu sahtekar da büyü yapıldığını bu yüzden ayrıldığını ve benim akrabamdan bir kızla sözlendiğimi söyleyip inandırarak 3.000 tl para almış ve engellemiş her yerden kız arkadaşım durumu anlattı bende aradım ödemeyi iade etmesini sitedim sahtekar beni de engelledi.

 5. mutsuz

  Allah belasını versin bende dün para yolladım bugün telefonlarıma bakmıyor 2 saat önce de numaramı engelledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Don`t copy text!