Ana sayfa / sahtekar medyumlar / Medyum Cevat, Medyum Cevat Sahtekardır

Medyum Cevat, Medyum Cevat Sahtekardır

Medyum Cevat hocayı ben internet den buldum kız arkadaşımla aram bozuktu bu konuda medyum Cevat hocadan yardım almak istedim. Medyum Cevat hocayı aradım durumu anlattım benden resim ve bilgiler alıp bakımlar yaptı. Kızın hayatında bir erkek olduğunu söyledi o kişiyle yakın zaman da evlilik olacağını söyledi ve beni panik ederek ikna etti. Sahtekar medyum cevap çalışma için benden 6.000 tl para istedi o an o kadar param yoktu kredi çektim sahtekar emdyum Cevat’ta yolladım. Medyum Cevat parayı aldıktan sonra beni engelledi ve telefonlarıma bir daha çıkmadı.Medyum Cevat sahtekardır dolandırıcıdır uzak durun bu sahtekar üç kağıtçıdan.

Hala medyum Cevat yüzünden bankaya kredi borcumu ödüyorum Allah hakkımı bırakmasın sana medyum Cevat hakkım sana haram olsun ben parayı da istemiyorum. Öbür dünyada hakkımı ararım senden medyum Cevat sahtekardır güvenmeyin.

2 Yorum

  1. hatice

    medyum cevat hoca malesef beni de dolandırdı evlilik büyülerinde uzman olduğunu öğrendim aradım çalışma için 2.000 tl istedi yolladım parayı aldı ertesi gün aradım beni engellemiş bu sahtekar medyum cevat hocadan uzak durun derim.

  2. Nil

    Cevat Göksel sahtekardır! Kimse onunla işlem yapmasın güvenmesin!!!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Don`t copy text!