Ana sayfa / sahtekar medyumlar / Medyum Devrim Paramı Aldı Engelledi

Medyum Devrim Paramı Aldı Engelledi

Medyum Devrim Paramı Aldı Engelledi

Günümüzde sahte medyum denince insanların akıllarına gelen ilk isimlerden biri olan medyum Devrim hem uzak durulması hem de insanların birbirlerini uyarmaları gereken bir isimdir. Bu alanda yapılan işlemlerin ne kadar özel ve ne kadar gizemli olduğunu bilen kişiler için medyumlar her zaman özel kişilerdir. Ancak hem bu kişilere ulaşmak zordur hem de hakların da bilgi bulmak için tahmin edilenden daha uzun zaman emek vermek gerekebilir.

Medyum Devrim Sahtekardır Tehdit Eder

Çünkü gerçek medyumların sayıları her zaman çok az olmuştur. Bunun sebebi ise bu mesleğin son derece zor ve özel bir meslek olmasıdır. Eğer bir medyum kendisini yeteri kadar geliştirmemişse o zaman insanların güvenlerini kazanması son derece zor olacaktır. Bir de buna medyum Devrim gibi sahte medyumların sebep oldukları olaylar eklendiği zaman bu kişilerin attıkları her adımda çok dikkatli olmaları gerekir.

Medyum Devrim Hoca Dolandırıcıdır

Farklı tuzaklar ile insanları kandırıp tamamen kendi çıkarlarını sağlamak için elinden geleni yapan medyum maalesef bu konuda başarılı olan ve birçok kişiyi kendine inandırmış biridir. Özellikle gerçek medyumlara benzemek için elinden geleni yapması ve medyumlar hakkında bilgisi olmayan birçok kişi olması da bu medyumun işlerinin kolay olmasını sağlar.

Medyum Devrim Hocaya Güvenmeyin

Bu meslek yüzlerce yıldan bu yana var olmasına rağmen insanlar halen bir medyum aradıkları zaman aradıkları bilgileri bulmakta zorlanırlar. Çünkü bu kişiler hem çok gizemli hem de birçok kişinin uzak durmak istedikleri kişilerdir. Medyum Devrim ise bu durumu tamamen kendi çıkarları için kullanarak insanları kandırma konusunda başarılı olan bir kişidir. Bu sebeple daha önce medyumlar hakkında bilgileri olmadan harekete geçen ve medyumlar ile çalışmak isteyen kişiler çok dikkatli olarak kendilerini medyum Devrim hocanın oyunlarından nasıl koruyacaklarını da bilmelidirler.

Sahtekar Medyum Devrim Hocaya ait Web sitesi hocayorumlariniz.site Sahtekar medyum Devrim Hocaya ait Telefon Numarası 0535 975 07 45

3 Yorum

  1. Sahtekar medyum Devrim

    Medyum Devrim ocağımi başıma yıktı Allah belanı versin Devrim denilen adı köpek elde avucta ne varsa aldı benden daha iyisi gelir yerine dedi ve beni öyle böyle kandırdı parayı aldıktan sonra da kendisine bir daha ulaşamadım korkudan şikayet de edemedim aileme ulaşır diye bı zarar verir diye korktum çünkü bütün bilgileri almıştı benden size bir abla tavsiyesi medyum Devrim denilen o pisliğe inanmayın sahtekardir

  2. Güvendim ve dolandirildim medyum Devrim

    Aha bu medyum Devrim benide dolandirdi benden de çok para aldı Allah belanı versin medyum Devrim gerçi medyum da değil ağız alışkanlığı sahtekar serefsizdir medyum Devrim inanmayın sakın ama sakın

  3. emine

    sahtekar medyum devrim hoca eşimi geri getireceğini söyleyerek beni kandırdı. 14 günlü çalışma oldu 5 ay hale sonuç yok eşim benden boşandı başka bir kadınla evlendi sahtekar medyum devrim hoca hala eşimin döneceğini söylüyor eşimin benden boşandığını başka bir kadınla evli olduğunu dahi bilmiyor bu sahtekar şerefsizden uzak durun hakkında suç duyurusunda bulundum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Don`t copy text!