Ana sayfa / sahtekar medyumlar / Medyum Elit Hoca Sahtekardır Yalanlarına Kanmayın

Medyum Elit Hoca Sahtekardır Yalanlarına Kanmayın

Medyum Elit Hoca Sahtekardır Yalanlarına Kanmayın

Uzun zamandan bu yana eşimin bana karşı olan ilgisizliğinden dolayı ciddi sorunlar yaşıyordum. Bu durumun evliliğimin bitmesine neden olmasından korkuyordum ve artık bir şeyler yapmanın vaktinin geldiğini düşünüyordum. Bunun için artık bağlama büyüsü yapmaya karar vermiştim. Bu konuda güvenerek hizmet alacağım bir medyum ararken bir süre sonra medyum Elit ile çalışmaya karar verdim. Kendisi hakkında araştırma yapma gereği görmedim çünkü onu bana bir yakınım önerdi.

Hem üzgün olduğum için hem de acele ettiğimden dolayı bana hemen yardımcı olmasını ve işlemlere hemen başlamasını istedim. Benden eşime ait olan bazı eşyalar ve resimler istedi. Aynı zamanda sürekli olarak farklı zamanlar da farklı miktarlar da para talep etti. Bu durum ilk zamanlar hoşuma gitmese de amacıma ulaşmak için katlanmak zorunda kaldım. Ancak yaptığım onca şeye ve aradan geçen onca zamana rağmen bir türlü istediğim sonucu alamıyordum.

Eşim Her Geçen Gün Benden Daha Da Uzaklaştı

Medyum Elit hocaya neden bir değişiklik olmadığını sorduğum da bu işlemlerin kolay olmadığını ve tahmin ettiğim kadar kısa zaman içinde sonuç vermeyebileceğini söyledi. Doğal olarak ben de işin uzmanı odur diye bekledim ve eşimin bana karşı olan davranışlarını gözlemeye devam ettim. Ama ne olursa olsun bir türlü istediğim sonuç ortaya çıkmıyordu. Eşim sürekli olarak benden uzaklaştı ve evliliğimiz çok daha ciddi sorunlar ile dolmaya başladı. Artık beklemek için zamanım kalmadı ve farklı bir şeyler yapmam gerektiğini anladım.

Medyum Elit ile ne zaman konuşsam ona olan güvenim azalıyordu. Bir süre sonra ise aslında onun gerçek bir medyum olmadığını ve tek amacının insanları kandırmak olan bir sahtekâr olduğunu anladım. Medyum arayan kim varsa ondan uzak durması için elimden geleni yapıyordum. Çünkü benim gibi başka kişilerin de sorun yaşamalarını istemiyor ve herkesin güvenilir kişiler ile çalışmaları için en doğru adımları atmalarını istiyordum. Eğer siz de medyum Elit gibi sizi kandırmak için elinden geleni yapan güvenilmez kişilerden korunmak istiyorsanız o zaman medyumlar hakkında titiz olmalısınız.

Medyum Elit Hocanın sayfasındaki bütün yorumlar kendi yazdığı yorumlardır bir çok medyumu kötüleyip kendini övmektedir. Yazılan yorumlara inanmayın benim gibi maddi manevi biter ve sevdiğinizden olursunuz. Medyum Elit Allah senin belanı versin seni Allah’a havale ediyorum. İnşallah benden aldığı para ve umutlar çocuklarından çıkar. Arkadaşlar siz siz olan bayan medyumlardan yardım istemeyin bayan medyumların hepsi sahtekardır. Sahtekar Medyum Elit hoca kimdir nerelidir diye sormayın numarasını yazıyorum 0552 825 99 09 Sahtekar medyum Elit hocaya hiçbir şekilde inanmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Don`t copy text!