Ana sayfa / sahtekar medyumlar / Medyum Ensari Hoca Sahtekar

Medyum Ensari Hoca Sahtekar

Medyum Ensari Hoca Sahtekar

Bilindiği gibi medyumluk dünyanın en eski ve en özel mesleklerinden biridir ancak bu alana maalesef medyum Ensari Hoca gibi sahtekarlar sebebi ile genellikle insanların uzak durmak istedikleri alanlardan biridir. İnsanların yaşadıkları birçok sıkıntıya getirdikleri sıra dışı çözüm yolları ile bilinen medyumlar özellikle uyguladıkları özel teknikler ve ritüeller sebebi ile her zaman insanların ilgilerini çeken kişiler olmuşlardır. Garantili işlemler yapan bir medyum insanlardan aldığı talepleri yerine getirme konusunda çok zorluk çekmez.

Medyum Ensari Hocaya Sakın İnanmayın

Çünkü bu kişi bu kadar başarılı olduğuna göre mutlaka mesleğine halim ve aynı zamanda her zaman beklentileri karşılayan bir kişidir. Medyum Ensari Hoca  da insanların ilgilerini çekebilmek için hazırladığı internet sitelerin de veya farklı alanlar da bıraktığı tanıtım yazılarında sürekli olarak gerçek bir medyum olduğundan bahseder. Doğal olarak bilgisiz insanlar da hemen bu sözlere kanarak ona güvenirler.

Medyum Ensari Hoca Maddi Manevi Zarar Verir

Genellikle maddi olarak insanlara zarar veren bu sahtekar her geçen gün çok daha fazla kişinin canını yakmaktadır. Kendisine kesinlikle güvenilmemeli ve başka kişiler de bu isme karşı mutlaka uyanık olmalıdırlar. Medyum Ensari Hoca gibi sahte medyumlar her halleri ile kendilerini gerçek medyumlara benzetirler. Özellikle ilk defa bir medyum ile çalışacak olan kişiler için bu sahte hareketlere kanmak çok basittir. Çünkü bu alanda hizmet almak isteyen kişiler genellikle acelesi olan veya çaresizlik içinde olan kişilerdir.

Medyum Ensari Hoca Sahtekarına Dikkate Edin

Bu sebeple hemen sonuç almak isterler ve medyum araştırması konusunda çok fazla zaman kaybetmek istemezler. Ancak bu hata ilerleyen zamanlar da geri dönüşü olmayan çok ciddi sorunlara neden olabilir ve bugüne kadar buna benzer birçok olay yaşanmıştır. Bu sebeple sahte bir medyum olan medyum Ensari hoca ve buna benzer kişilerden korunmanın yollarını mutlaka bilmek gerekir.

Sahtekar medyum Ensari hocaya ait  instagram.com/medyum.ensari/ bu hesaptan bir çok kişiyi dolandırıyor

2 Yorum

  1. medyum Ensari hoca sahtekardır

    Medyum Ensari hoca allah senin belanı versin şerefsiz hani hiç bir sayfada hakkında olumsuz yorum yazılamazdı bak şimdi hakkında olumsuz yorumların yazılmasını onaylayan bir web sitesi var artık senin ne mal olduğunu her kes bilecek arkadaşlar medyum Ensari hoca geri getirme büyüsü yapacaktı eşim için benden 6.000 tl para aldı verdiği süre doldu eşim geri dönmedi ve benden çalışma için çıplak fotoğraflar istedi. Bende bir kaç hocaya sordum öyle çalışmalar yok dediler. Meğer fotoğraflarla bana şantaj yapacakmış Sahtekar medyum Ensari hoca dan uzak durun hem sahtekar hemde sapıktır.

  2. instagram.com/medyum.ensari/ sahtekardır

    İnstagram da medyum ensari hocaya ait yazılar okudum bu adama güvendim yardım istedim sahteka rmedyum ensari hoca bağlama büyüsü için benden 1.900 lira para aldı 6 gün iletişim oldu tekrar para istedi 2.000 daha yolladım 3 güne sonuç alırsın dedi ve beni her yerden engelledi sahtekar medyum ensari hocaya güvenmeyin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Don`t copy text!