Ana sayfa / sahtekar medyumlar / Medyum Ercüment

Medyum Ercüment

Medyum Ercüment boş vaat ve yalanlarla sadece oyalıyor.
İnsanların sahte medyumlar sebebi ile ne kadar ciddi sorunlar yaşadıklarını bilen kişiler genellikle bu alandan uzak durmanın kendileri adına en doğru karar olacağını düşünebilmektedirler. Ancak bu her zaman böyle değildir. Çünkü insanlar gerekli araştırmaları yaptıkları zaman ve aynı zamanda bu alan hakkında bilgileri olan kişilerden gerekli bilgileri aldıkların da mutlaka deneyimli bir medyuma ulaşabilirler.

İnsanların bu alana ve medyumlara karşı olan güvenlerinin azalmasına neden olan kişilerden biri de medyum Ercüment isimli sahtekardır. İnsanları sürekli olarak kandırıp kendisi için çıkar sağlamaktan başka bir şey düşünmeyen bu isim bugüne kadar birçok kişinin canının yanmasına neden olmuştur. Bu sebeple ne olursa olsun bu konuda çok dikkatli olmak ve her zaman için sahte medyumlardan korunabilmek için gerekli emeği vermek gerekmektedir. Zaten medyum arayan kişiler doğru kaynakları araştırdıkları takdirde mutlaka medyum Ercüment hakkında birçok olumsuz yorum veya şikâyet ile karşılaşacaklardır. Ancak yine de insanlar hem yeteri kadar bilgiye sahip olmadıkları için hem de araştırmalarının doğru bir şekilde yapmadıkları için sürekli olarak bu sahte medyumun tuzaklarına düşmektedirler.

İnsanları inandırmak konusunda çok başarılı olması ve yaptığı sahte işlemler ile sürekli olarak insanların gözlerini boyaması sebebi ile bu medyum kesinlikle uzak durulması gereken isimlerden biridir. Medyumların ne kadar özel ve ne kadar gizemli işlemler yaptıklarını bilen kişiler sürekli olarak farklı amaçlar ile kapılarını çalarlar. Kimi zaman insanların çok çekindikleri bu kişiler kimi zaman ise içinden çıkılmaz sorunların çözümleri için akıllara gelen ilk seçenekler olarak ön plana çıkmaktadırlar.

Hakkında her zaman olumsuz bir önyargı olan bu meslekte başarılı olabilmek için çok uzun zaman emek vermek zorunda kalan medyumlar kendilerini nasıl geliştireceklerini bilmedikleri takdirde asla insanların güvenlerini kazanamazlar. Bu sebeple gerçek bir medyum insanların güvenlerini kazanabilmek için çok ciddi emekler vermesi gerektiğini de bilir. Fakat medyum Ercüment İçin kesinlikle böyle bir durum söz konusu değildir. Bu kişi kendisini geliştirmek için emek vermediği gibi aynı zamanda tek amacı insanları kandırmak ve kendisi için maddi veya manevi anlamda çıkar sağlamaktır.

7 Yorum

 1. derya

  medyum ercüment tam bir sahtekar sakın inanmayın bu şerefsize

  • Ecument medyum tam bir sahtekardır gönderdiyim para zehir olsun

 2. Ahmet

  Medyum ercüment hoca hakkında bilgisi olan var mı

 3. Seda

  Ercüment hoca sahtekarın önde gideni sakın işlem yaptırmayın

 4. Ecument medyum tam bir sahtekardır gönderdiyim para zehir olsun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Don`t copy text!