Ana sayfa / sahtekar medyumlar / Medyum Ersan Kaya Dolandırıcıdır

Medyum Ersan Kaya Dolandırıcıdır

Medyum Ersan Kaya Dolandırıcıdır

Bilindiği gibi medyumluk dünyanın en eski ve en özel mesleklerinden biridir ancak bu alana maalesef medyum Ersan Kaya gibi sahtekarlar sebebi ile genellikle insanların uzak durmak istedikleri alanlardan biridir. İnsanların yaşadıkları birçok sıkıntıya getirdikleri sıra dışı çözüm yolları ile bilinen medyumlar özellikle uyguladıkları özel teknikler ve ritüeller sebebi ile her zaman insanların ilgilerini çeken kişiler olmuşlardır. Garantili işlemler yapan bir medyum insanlardan aldığı talepleri yerine getirme konusunda çok zorluk çekmez.

Medyum Ersan Kaya Hocaya Sakın İnanmayın

Çünkü bu kişi bu kadar başarılı olduğuna göre mutlaka mesleğine halim ve aynı zamanda her zaman beklentileri karşılayan bir kişidir. Medyum Ersan Kaya da insanların ilgilerini çekebilmek için hazırladığı internet sitelerin de veya farklı alanlar da bıraktığı tanıtım yazılarında sürekli olarak gerçek bir medyum olduğundan bahseder. Doğal olarak bilgisiz insanlar da hemen bu sözlere kanarak ona güvenirler.

Medyum Ersan Kaya Maddi Manevi Zarar Verir

Genellikle maddi olarak insanlara zarar veren bu sahtekar her geçen gün çok daha fazla kişinin canını yakmaktadır. Kendisine kesinlikle güvenilmemeli ve başka kişiler de bu isme karşı mutlaka uyanık olmalıdırlar. Medyum Ersan Kaya gibi sahte medyumlar her halleri ile kendilerini gerçek medyumlara benzetirler. Özellikle ilk defa bir medyum ile çalışacak olan kişiler için bu sahte hareketlere kanmak çok basittir. Çünkü bu alanda hizmet almak isteyen kişiler genellikle acelesi olan veya çaresizlik içinde olan kişilerdir.

Medyum Ersan Kaya Sahtekarına Dikkate Edin

Bu sebeple hemen sonuç almak isterler ve medyum araştırması konusunda çok fazla zaman kaybetmek istemezler. Ancak bu hata ilerleyen zamanlar da geri dönüşü olmayan çok ciddi sorunlara neden olabilir ve bugüne kadar buna benzer birçok olay yaşanmıştır. Bu sebeple sahte bir medyum olan medyum Ersan Kaya ve buna benzer kişilerden korunmanın yollarını mutlaka bilmek gerekir.

Sahtekar medyum Ersan Kaya hocaya ait sahte web sitesi medyumsersankaya.com
Sahtekar medyum Ersan Kaya hocaya ait iletişim numarası 0534 068 60 59

Bir yorum

  1. medyum ersan kaya sahtekardır

    Medyum ersan kaya allah senin belanı versin şerefsiz hani hiç bir sayfada hakkında olumsuz yorum yazılamazdı bak şimdi hakkında olumsuz yorumların yazılmasını onaylayan bir web sitesi var artık senin ne mal olduğunu her kes bilecek arkadaşlar medyum ersan kaya geri getirme büyüsü yapacaktı eşim için benden 6.000 tl para aldı verdiği süre doldu eşim geri dönmedi ve benden çalışma için çıplak fotoğraflar istedi. Bende bir kaç hocaya sordum öyle çalışmalar yok dediler. Meğer fotoğraflarla bana şantaj yapacakmış Sahtekar medyum Ersan kayadan uzak durun hem sahtekar hemde sapıktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Don`t copy text!