Ana sayfa / sahtekar medyumlar / Medyum Ersin Sahtekar Dolandırıcıdır

Medyum Ersin Sahtekar Dolandırıcıdır

Medyum Ersin Sahtekar Dolandırıcıdır

Medyum Ersin Hocayı Google reklamlarında buldum adına yorumlar yapılmıştı ve olumsuz bir yorum okumadım. Bu şekilde medyum Ersin hocaya güvendim ayrıldığım erkek arkadaşımın bana geri dönmesi ve bağlanması için medyum Ersin hocayı arayıp yardım istedim. Öncelikle sorunlarımı anlattım kendisi de beni dinledi sonradan 5 dakikalık bir bakım yaptı bakım sonrasında yardımcı olacağını söyledi. Benden çalışma için fotoğraflar aldı çalışma içinde bende 2.000 tl para istedi yolladım. Çalışmalar 18 gün sürecekti bende sabırla beklemeye başladım.

Medyum Ersin hocayı 2 günde bir arayıp bilgi alıyordum il günler sorun yoktu her aradığımda kendisine ulaşabiliyordum. Çalışma ilerledikçe medyum Ersin hocayı ulaşmak gerçekten çok zor oluyordu. Çalışmaların 8’ci gününde medyum Ersin kendisi aradı beni çalışmalarda koruma çıktığını ve bunun için kurban keseceğini söyledi bende 2.000 tl daha istedi yolladım. Aradan 2 gün geçti tekrara aradı yanlış hayvan kestiklerini söyledi tekrardan benden 6.000 tl istedi bu parayla domuz kesilecekti. Bende yolladım son paramı çalışmalara devam edilirken arada aramak istedim bilgi almak için ama ulaşmak çok zor oldu.

Medyum Ersin Hocaya Hiç Bir Şekilde İnanmayın Medyum Değil Sahtekardır

Medyum Ersin hoca çalışmaların sonlarına doğru bir değişmeye başladı aradım bir kaç defa beni neden sürekli arıyorsun diye azarlamaya başladı. Bende üzerine gitmedim adam çalışıyor işi zor streslidir diğer bir süre aramadım yazmadım. Çalışmanın süresi bitti erkek arkadaşımda bir ses yok ne aradı ne sordu haber yolladım konuşmak için yüzümü bile görmek istemedi. Medyum Ersin hocayı aradım neden sonuç olmadığını sordum bana dediği çalışmada sorun vardı senin okuman gereken bir dua olacaktı ben seni aradım sen telefona bakmadın çalışman bozuldu diyerek beni kandırdı.

Medyum Ersin hocanın sahtekar olduğunu anladım ama çok geçti hem zamanım boşa gitti hem de param sahtekar medyum ersin hocaya 10.000 tl param gitti yaptığı çalışmadan sonuçta alamadım. Bir kaç hocaya baktırdım her kes çalışma yapılmadığını söyledi. Medyum Ersin hocanın sahtekar olduğunu başkalarına da aynısını yaptığını söylediler. Aradım beni neden dolandırdın diye hesap sordum adam bana bir sürü küfür hakaret tehdit ederek telefonu suratıma kapattı. Banka dekontları yazışmalar ile beraber şikâyette bulundum. Sahtekara medyum Ersin bir daha kimseyi dolandıramayacak ettiği küfür hakaret tehditler den dolayı caza evine attı racam.

Medyum Ersin sahtekardır, medyum Ersin dolandırıcıdır bu sahtekara itibar etmeyin yalanları bitmek bilmiyor.

7 Yorum

 1. zeynep akman

  Merhabalar bende şuanda medyum ersin diye biri ile çalışıyorum acaba sizin dediğiniz medyum ersin hangisi numarası var mı?

  • Recep

   Size ulaşabilir miyim bende dolandırıldığımdan şüpheleniyorum

 2. meryem

  Beni dolandıran medyum ersin hocanın numarasını yazıyorum yanlız dikkatlı olun numarasını değiştire bilir. 0552 494 46 86 numaradan kendisine ulaştım ve 10.000 tl paramı aldı beni dolandırdı.

 3. medyum ersin tarafından dolandırıldım

  Medyum Ersin hoca tarafından bende 1 ay önce dolandırıldım ben de bu paylaştığınız numaradan ulaştım kendisine paramı aldı beni her yerden engelledi o kadar yere yazdım sahtekar olduğunu ama yayınlanmadı bu sayfanın admin ne teşekkürler sonunda sahtekar olduğunu yayınlayan bir tarafsız sayfa var.

 4. zeynep akman

  Allah kahretsin 0552 494 46 86 bu numaradan bende dolandırıldım demek ki sizi dolandıran medyum ersin beni dolandıran medyum ersin aynı kişi 5.000 tl para aldı benden bu yorumları okuduktan sonra kendisin yolladım bir açıklama bekledim sahtekar herif beni her yerden engelledi bende şikayet edecem her yere allah belasanı versin.

 5. Ali

  Bu orosbu çocuğu bizide kandırdı .bin bir türlü yalanlar söyledi tam 40000 TL param gitti en son engelledi inanmayın .bizi borç batağına soktu .nerde kaldığını bilen varmı.

  • Cansu

   Evet Adıyaman da beni de dolandırdı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Don`t copy text!