Ana sayfa / sahtekar medyumlar / Medyum Ersoy Dolandırıcı Şarlatan

Medyum Ersoy Dolandırıcı Şarlatan

Medyum seçerken yanılmak istemeyen ve aynı zamanda kendilerini medyum Ersoy gibi tehlikeli isimlerden korumak için elinden geleni yapan kişiler bu kararları ile ilerleyen zamanlar da yaşama ihtimalleri olan ciddi sorunların da önüne geçmiş olabilirler. Çünkü sahte bir medyum insanlara maddi olduğu kadar aynı zamanda manevi olarak da çok ciddi zararlar verebilir. Bunun birçok örneği geçmişte yaşanmıştır. Bu sebeple amaç her ne olursa olsun kesinlikle dikkatli olmak ve hiçbir zaman medyum seçimlerin de bilinçsiz bir şekilde hareket etmemek gerekir.

Medyum Ersoy kesinlikle büyük bir sahtekârdır ve insanların kendisinden uzak durmaları gerekir. Karşısındaki kişinin çaresizliğini veya bilgisizliğini çok basit bir şekilde kullanarak kısa zaman içinde güvenini kazanabilmesi sebebi ile sıkıntı verdiği kişilerin sayıları her geçen gün artmaktadır. Mesleği hakkında kendisine güvenen kişileri kesinlikle hayal kırıklığına uğratmamak için elinden geleni yapan birçok saygın ve güvenilir medyum varken yapılacak en ufak bir hata ile medyum Ersoy gibi kişilerin tuzaklarına düşebilen insanlar doğal olarak bunun bedelini de çok ciddi bir şekilde ödeyebilmektedirler. İnsanların taleplerine veya beklentilerine hiçbir şekilde saygısı olmayan bu isim gerekli bilgilere sahip olmayan insanları çok basit bir şekilde kandırıp kendisine inanmalarını sağlayabilmektedir.

Özellikle risk almamak ve aynı zamanda ilk seferinde en doğru seçimi yapmak isteyen kişiler mutlaka medyum Ersoy gibi sahte medyumlar hakkında da bilgi sahibi olmalı ve kesinlikle seçecekleri kişiler ile daha önce çalışan kişilerden de gerekli önerileri almalıdırlar. Bu alanda kesinlikle risk alınmaması gerektiği hakkında insanları sık sık uyaran birçok gerçek medyum sahte medyumların sebep oldukları olumsuz bakış açısını tamamen dağıtabilmek için ellerinden geleni yapmaktadırlar.

Bu meslek bilinen en eski ve aynı zamanda en gizemli mesleklerden biridir. Eğer insanlar gerekli araştırmaları yaparak hareket ederlerse kısa zaman içinde medyum Ersoy gibi güvenilmez isimlerden nasıl korunacaklarını da kolay bir şekilde anlayabilmektedirler. İnsanlar ne kadar çaresiz ve ne kadar bilgisiz olurlarsa olsunlar kesinlikle medyum Ersoy ismi hakkında duydukları hiçbir olumlu bilgiye güvenmeden hareket etmelidirler. Medyum Ersoy hocanın medyumluk ile alakası yoktur bir çok insanı yazdığı sahte yorumlara inandırarak dolandırmıştır. Sahtekar medyum Ersoy hakkında aşağıya yorumlarınızı yazabilirsiniz.

2 Yorum

  1. Aydın

    Kesinlikle katılıyorum. İzmirde bulunan ersoy hoca denilen şarlatan kesinlikle dolandırıcı dır.diğer sitelerdeki yorumlara sakın inanmayın.

    • melike

      medyum ersoy sahtekardır 4.000 lira paramı aldı şuan kendisine ulaşamıyorum beni engelledi dikkat edin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Don`t copy text!