Ana sayfa / sahtekar medyumlar / Medyum Ertuğrul

Medyum Ertuğrul

Hatalı medyum seçimlerinin insanlar için ilerleyen zamanlar da ne kadar ciddi sorunlara neden olacağı hakkında tam olarak bilgileri olmayan kişiler kısa bir araştırma ile bunu anlayabilirler. Özellikle medyum Ertuğrul gibi sahtekârların sayılarının her geçen gün artması sebebi ile insanlar çok dikkatli olmalı ve kesinlikle rastgele medyum seçimleri yapmamalıdırlar. İnsanların güvenlerini kazanmak ve kendilerini gerçek bir medyum olduklarına inandırmak konusunda son derece başarılı olan bu kişiler sahte işlemler ile insanları sürekli oyalar ve kendilerinden sürekli olarak maddi talepler de bulunurlar.

Bu taleplerin ardı arkası gelmese bile kısa zaman içinde istedikleri sonucu alacaklarını düşünen insanlar da durumda herhangi bir anormallik görmedikleri için bu talepleri karşılamaktadırlar. Medyum Ertuğrul ile çalışan ve mağdur olan kişiler diğer insanların da aynı şeyleri yaşamamaları için sürekli olarak farklı forum sitelerin de veya benzeri alanlarda yorumlar yaparak kendilerine bu isim hakkında gerekli bilgileri vermektedirler. Zaten sahte medyumlar hakkında araştırma yapan kişiler de mutlaka bu isim ile farklı alanlar da karşılaşabilmektedirler.

Kendisine gelen kişiler ile yaptığı sohbetler de sürekli olarak kendisini son derece başarılı ve güvenilir bir isim gibi tanıtan bu medyum aynı zamanda karşısında ki kişinin bu alan hakkında yeter kadar bilgiye sahip olmadığını hemen anlayıp kendisini ciddi bir şekilde zarara uğratmaktadır. Eğer insanlar medyum ……. veya benzeri özellikleri taşıyan kişiler hakkında gerekli araştırmaları yapmadıkları takdirde kendilerini bekleyen risklerin ve sorunların farkında olmalıdırlar. Gerekli araştırmaları yapan herkes kendilerini medyum Ertuğrul gibi tek amacı insanları kandırmak ve kendilerine zarar vermek olan kişilerden koruyabilirler.

Aynı zamanda çevrelerindeki kişileri de mutlaka bu kişiden koruyabilmek için gerekli öneriler de bulunabilirler. Sürekli olarak bu tarz olumsuz işlemler yapmasına ve insanlar beklemedikleri sorunlar yaşatmasına rağmen yine de halen talepler almaya devam eden medyum Ertuğrul yüzlerce yıllık bu mesleğin itibarını tamamen zedelemektedir. Bu da deneyimli ve gerçek medyumların işlerini çok daha zor bir hale getirmektedir. Bilinçli bir şekilde hareket eden herkes için işler çok daha kolay olacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Don`t copy text!