Ana sayfa / sahtekar medyumlar / Medyum Fadime Gür Sahtekardır

Medyum Fadime Gür Sahtekardır

Medyum Fadime Gür Sahtekardır

Bilindiği gibi insanlar her zaman için medyumların yaptıkları işlemleri ilginç bulmuşlar ve genellikle ulaşamadıkları sonuçlara ulaşabilmek için medyumların yaptıkları işlemlerden yardım almak istemişlerdir. Günümüzde de bu meslek hakkında bilgi sahibi olan kişiler mutlaka medyum Fadime Gür ismini duymuşlardır. Her ne kadar kendini güvenilir biri olarak tanıtsa bile aslında medyum Fadime Gür tam bir sahtekardır ve kendi menfaati için yapmayacağı şey yoktur.

Medyumların yaptıkları özel işlemlere anlam veremeyen ve bu sebeple bu kişilere her zaman saygı duyan insanlar doğal olarak medyum Fadime Gür gibi sahte medyumlardan uzak durmak için ellerinden geleni yaparlar. Kendisini yakından tanıyan kişilerden alacakları bilgiler ile çok daha doğru kararlar verebileceklerini düşünen insanlar her zaman olduğu gibi kendine güvenme konusunda acele etmemeleri gerektiğini de bilirler.

Medyum Fadime Gür Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Medyum Fadime Gür hocanın doğru bir seçim olup olmadığını anlamak için onun hakkında mümkün olduğu kadar çok bilgi edinmek gerekir. Özellikle daha önce yaptığı işlemler, sebep olduğu zararlar ve en önemlisi de medyum yorum sitelerin de onun hakkında yapılan olumsuz yorumlar son derece önemlidir. Çoğu zaman medyumlar hakkında bilgileri olmadan bu alanda hizmet almak isteyen kişilerin ne kadar ciddi sorunlar yaşadıkları insanların kulaklarına mutlaka gelmiştir. Bu kişilerden biri olmamak için hem araştırmacı hem de dikkatli olmak gerekebilir.

Mesela medyum Fadime Gür gerçek bir medyum mu, hangi işlemleri yapabilir veya bugüne kadar kimlerle çalışmış gibi soruların yanıtlarını bulmak onun hakkında fikir edinebilmek için yeterli olabilir. Her medyum gibi kendisini gerçek ve güvenilir bir medyum gibi tanıtabilir. Ancak bu durum her zaman doğru olmayabilir. Bu genellikle sahte medyumların kullandıkları bir taktiktir. Garantili hizmetler almak isteyen kişiler de medyum Fadime Gür isminden her zaman uzak durmaları gerektiğini bilmelidirler.

Sahtekar medyum Fadime Gür Hocaya ait Web sitesi medyumfadimegur.com Sahtekar medyum Fadime Gür hocaya ait iletişim numarası 0507 530 28 48 – 0232 449 52 67 Sahtekar medyum Fadime Gür hocanın yalanlarına sakın itibar etmeyin bir çok kişiyi defalarca dolandırmıştır. Web sitesindeki fotoğraf vergi levhası hepsi sahtedir.

2 Yorum

  1. Sahtekar medyum fadime gür

    Bende fadime gür denilen şarlatan hocaya işlem yaptırdım benden 1800 tl para istedi gönderdim ilk 2 gün tlf baktı artık tlf cvp vermiyor beni dolandırdı numarasını değiştirdi başka njmaradan aradığım zaman hemen beni engelliyor sakın bu sahtekara inmayın

  2. Sahtekar medyum fadime gür

    Medyum fadime gür gercek hoca degildir ben ve arkadasimi ayni anda dolandirdi para gonderdikten hemen sonra bizi engelledi dsha sonra numarayi degistirdi sikayet ettim serfsizi yakinda mahkemede gorusuruz onunla sakin bu sahtekara inanmayin insanlarin umuduyla oynuyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Don`t copy text!