Ana sayfa / sahtekar medyumlar / Medyum Ferdi Demirel Sahtekarına Dikkat Edin

Medyum Ferdi Demirel Sahtekarına Dikkat Edin

Medyum Ferdi Demirel Sahtekarına Dikkat Edin

Benim kız erkek arkadaşımla aramda bir takım sorunlar oldu beni aldattı bende onu aldattım. Erkek arkadaşım bunu öğrendi ve beni her yerden engelledi bende pişman oldum bana geri dönmesi için her yolu denedim. İnternette tesadüf gezerken medyum Ferdi Demirel hocanın reklamına denk geldim. Aşk bağlama geri getirme büyülerinde uzman olduğu yazıyordu.

Yazılan yorumlara inanarak bende medyum Ferdi Demirel hocayı aradım başımdan geçen olayı anlattım. Medyum Ferdi Demirel bende bilgiler fotoğraflar aldı 5 dakikalık bakımlar yaptı. Beni aradı erkek arkadaşıma zaten adet kanı büyüsü yapıldığını bu yüzden beni aldattığını söyledi. Çok kısa zamanda biri ile evleneceğini söyleyince beni ateş bastı sahtekar medyum Ferdi Demirel Hocaya inandım istediği parayı yolladım.

Medyum Ferdi Demirel Hocanın Sahtekar Olduğunu Sonradan Fark Ettim

Sahtekâr medyum Ferdi Demirel Parayı aldıktan sonra bir anda değişti o kibar adam gitti yerine bam başka biri geldi. Sürekli beni tersleyip başından salmaya çalıştı yoruluyor işi zor diye düşündüm ama öyle değilmiş. Beni kendisi aradı kurban keseceğim dedi para yolla bende sorgusuz yolladım parayı aldıktan sonra kendisine bir daha ulaşamadım. Sahtekar medyum Ferdi Demirel hakkında araştırmalar yaptım adam dolandırıcı çıktı.

Sahtekar medyum Demirel hocadan uzak durun arkadaşlar aslında onun derdi başkaydı benden çalışma için çıplak fotoğraf istedi bende tersledim öyle çalışma mı olur diye normalde 17 günde sonuç alacakmışım çıplak fotoğrafla 7 günde sonuç alırmışım bende 3 ay olsun fotoğrafsız olsun deyince adam değişti. Sahtekar medyum Ferdi Demirel meğer çıplak fotoğraflarla insanlara şantaj yapıp para alıyormuş. Sahtekar medyum Ferdi Demirel den uzak tuzağa düşürüp maddi manevi bitirir sizi. Bu sahtekar hakkında her kes yorum yapsın korkmayın arkadaşlar hiç bir şey yapamaz.

4 Yorum

 1. Sahtekar ferdi demirel

  Benim çocuğumun ameliyat parasını yedi bu ferdi Demirel denilen şerefsiz o kadar guven sagladi ki bana artık çıkarıp gönderdim parayi hala inanamıyorum kendime ben bu adi adama nasil güvendim de verdim o parayi Allah seni kahretsin Ferdi Demirel Arkadaslar bu adama inanmayın sahtekardir gercek hoca değildir dikkat edin

 2. Dolandırdı beni ferdi Demirel

  Benimde 6.000 bin TL parami aldi beni dolandırdı Allah belanı versin senin ferdi Demirel hoca demeye utanıyorum çünkü sahtekar biri gercek hoca gibi tanıtıyor kendini herkese ama o tam bir düzenbaz bir adam arkadaslar ferdi demirele itibar etmeyin benden size bir uyarı!!!!!!!

 3. Parayi aldi ve engelledi beni ferdi Demirel

  Bende üç gün önce anladim medyum ferdi Demirel sahtekar oldugunu bende bundan iki hafta önce işlem yaptırdım sonuç sıfır hiç bir şekilde sonuç vermedi ve telefonlarima çıkmadı seni Allaha havale ediyorum namussuz adam benim param sana har zıkkım olsun burnundan fitil fitil gelsin inşallah

 4. Dikat edin bu şerefsize

  hepimizi nasılda kandirmis bu ferdi Demirel denilen köpek o kadar çok yorum okudum ki hakinda çoğu kişi daha kandırmış rabim sen görüyorsun böyle adilerin cezasını sen ver allahin belasi ferdi Demirel aman dikatttttt

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Don`t copy text!