Ana sayfa / sahtekar medyumlar / Medyum Feride Sahtekar Dolandırıcıdır

Medyum Feride Sahtekar Dolandırıcıdır

Medyum Feride Hocanın Yalanları Hiç Bitmek Bilmiyor

Medyum aradığımı duyan arkadaşım bana özellikle sahte medyumların tuzaklarından uzak durmamı söylemişti. Bende ona yeteri kadar dikkatli olduğumu ve korkmasına gerek olmadığını söyledim. Çünkü yeteri kadar araştırma yaptığımı düşünüyordum. Uzun zaman araştırmalar yaptıktan sonra artık medyum Feride ile çalışmaya karar verdim. Kendisi hakkında bilgi aldığım kişilerin sayısı çok değildi ama genellikle olumlu yorumlardı.

Benim amacım sevdiğim kadını şu an birlikte olduğu kişiden ayırıp kısa zaman içinde bana aşık olmasını sağlamaktı. Bunun için mutlaka ayırma büyüsünün etkilerinden yardım almak istedim. Medyum Feride bana bu konuda yardımcı olabileceğini ve bu işlemlerin kendisi için çok basit olduğunu söyledi. Hemen işlemlere başlamasını istedim. Benden genellikle maddi talepleri oldu.

Medyum Feride Hocaya Sakın Güvenmeyin

Doğal olarak bende tüm medyumların bu şekilde çalıştıklarını düşünüp her istediğini yerine getirmeye başladım. Ne kadar sabırla beklersem bekleyeyim bir türlü sevdiğim kadın sevgilisinden uzaklaşmıyordu. Artık içime bir şüphe düşmeye de başladı. Ve tabi ki çok fazla dayamayacağımı anladım ve kendisinin sahte bir medyum olduğunu maalesef acı bir tecrübe ile anladım.

Şu an farklı yerler de medyum Feride hakkında onun sahte bir medyum olduğu hakkında yorumlar yapıyorum. Ben ondan gördüğüm zarar sebebi ile kendimi çok kötü hissediyorum. Bu yüzden insanlara da her zaman için medyum Feride  ile çalışmamalarını ve ona güvenmeden mutlaka gidip başka medyumlar ile çalışmalarını öneriyorum. Medyum Feride sahtekar, medyum Feride Dolandırıcı, medyum Feride Hocaya itibar etmeyin.

3 Yorum

  1. Medyum Feride Sahtekardır

    Medyum Feride hoca tarafından bende dolandırıldım. Bu ahlaksız kadına sakın inanmayın evlilik büyüsü için kendisinden yardım istedim. Benden 5.000 tl para aldı sürekli oyalamaya başladı 21 günde bitecek çalışma 4 ay oldu hala sonuç yok arıyorum telefonlarıma çıkmıyor. Bir arkadaşımın numarası ile aradım telefonu açtı benim olduğumu anlayınca ben yardımcısıyım hoca covid 19 yani virüse yakalanmış diyerek yalanlar atmaya başladı bende hakkında suç duyurusunda bulundum. Medyum Feride hoca kadar sahtekar dolandırıcı bir kadın yer yüzüne gelmemiştir. 0535 225 85 32 Bu telefon numarası sahtekar medyum Feride Hocaya aittir dikkat edin sürekli numara değişikliği yapıyor.

  2. Medyum Feride dolandırıcı mardindeyim diyor gelen kargo İstanbul kagithaneden hesap numarais İstanbul Selimpaşa erkek isimli hesaba yatiriyorsunuz parayı bu kadın dolandirici yazık paranızı kaptirmayin

  3. Ceylan

    Feride hocayla ben de çalıştım. Dolandırıcı kendisi. Para gonderdikce tekrar istiyor şu çıktı bu çıktı diyor. Hiçbir sonuç da alamadım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Don`t copy text!