Ana sayfa / sahtekar medyumlar / medyum Habibe hoca, medyum Habibe

medyum Habibe hoca, medyum Habibe

Benim 12 yıllık evliliğim bir anda bitti eşim ailesinin bir sözüyle 12 yıllık bir ilişkimizi bitirdi. Eşimle 1 yıl ayrı kaldık geri dönmesi için çok uğraştım ne beni nede çocukları gözü görmez oldu. Eşimin bana geri dönmesi için sonra çare medyumlardan yardım almak istedim. Araştırmalar yaptım karşıma medyum Habibe çıktı aradım kendisini durumu mu anlattım bakımlar yapıp sana dönerim dedi. Bende medyum Habibe den haber bekledim.

Medyum Habibe 2 saat sonra aradı beni eşime büyü yapıldığını söyledi ve eşimi bir kadınla evlendireceklerini söyleyerek beni ağına düşürmeyi başardı. Medyum Habibe ilk etap da benden 3.000 tl para aldı eşimin dönmesi için yolladım 17 gün süre verdi. Çalışmaların 10 günü malzeme bitti dedi 2.000 tl daha yolladım. Çalışmaların sonunda benden tekrar para istedi koruma var dedi bende 1.500 daha yolladım. Verdiği süre doldu ve eşimde kıpırdama olmadı.

Medyum Habibe şuan telefonlarıma cevap vermiyor beni engelledi bir kaç yorum sayfasında yeni gördüm medyum Habibe sahtekar. Bu sahtekar kadından uzak durun beni dolandırdı savcılığa suç duyurusunda bulundum.

3 Yorum

 1. Medyum Habibe Hocaya inanmayın

  Medyum Habibe Hocaya inanmayın. Ben Medyum Habibe Hocaya evlilik büyüsü yapması için aradım yardım istedim. Çok zor durumdaydım Medyum Habibe hoca benim bu durumumdan faydalandı. Evlilik büyüsü için benden 3.950 lira para aldı 25 gün oyaladıktan sonra beni engelledi. Medyum Habibe hoca sahtekardır sakın inanmayın.

  • Evren

   Cep numarası var mı siz de yardım lütfen yoksa biz de yollayacağız para

 2. semiha göçek

  medyum habibe hocaya sakın ola para yollama senide kandırır ben su sahtekar kadına 6.000 tl para kaptırdım sürakli sayfasını takip et durmadan numara değiştiriyor.Bu şuan kullandığı telefon numarası 0535 297 65 13 sakın ola bu numarayı arama dili çok tatlı seni her türlü kandırır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Don`t copy text!