Ana sayfa / sahtekar medyumlar / Medyum Halime Tarafından Dolandırıldım

Medyum Halime Tarafından Dolandırıldım

Medyum Halime Tarafından Dolandırıldım

Arkadaşım uzun zamandan bu yana birlikte olduğu sevgilisini evlilik konusunda bir türlü ikna edemiyordu. Bu durum onu olduğu kadar doğal olarak beni de üzüyordu. Sonra bir site de büyü işlemleri hakkında yazılar okudum. Bu işlemlere çok inanmazdım ama insanların birçok farklı konuda istedikleri sonucu alabilmek için sürekli olarak medyumların kapılarını çaldıklarını gördüm. Bende araştırmalar başladım ve karşıma medyum Halime ismi çıktı.

Arkadaşıma kendisinden bahsettim. Bu işlemler de çok başarılı ve güvenilir biri olduğunu öğrendim. Arkadaşım da sevgilisini ikna edebilmek için evlilik büyüsü yaptırmak istedi ve hemen kendisine ulaştık. Durumu anlattık. O da bize verdiği bilgiler ile bu işlemi nasıl yapacağını ve nasıl sonuç alacağını anlatmaya başladı.

Geçte Olsa Anladımki Medyum Halime Beni Dolandırmış

Doğal olarak biz de daha önce bu tarz işlemler yaptırmadığımız için kendisine hemen inandık. Arkadaşım onun her istediğini yaptı ve ne istediyse verdi. Ancak aradan zaman geçtikçe artık karamsarlığa kapılmaya başladık. Çünkü yapılan o kadar işleme rağmen en ufak bir gelişme dahi yoktu ortada. Bu sebeple artık kendisinden uzaklaşmaya başladık.

Anladık ki medyum Halime bizi dolandırmıştı. Arkadaşım o kadar çok üzüldü ki verdiği tüm emeklerin ve zamanın boşa gitmesine adeta kahroldu. Artık kim medyum ararsa kendilerine kesinlikle medyum Halime isminden uzak durmalarını öneriyoruz. Kendisi kesinlikle sahte ve güvenilmez bir medyum. Amacı sadece insanları kandırmak ve kendi menfaatlerini sağlamak. Benim gibi medyum Halime tarafından dolandırılmış arkadaşlar lütfen sizlerde bu sahtekar hakkında görüşlerinizi yazın hep beraber sahtekar medyum Halime hocayı ifşa edelim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Don`t copy text!