Ana sayfa / sahtekar medyumlar / Medyum Hidayet Hoca Profesyonel Bir Dolandırıcıdır

Medyum Hidayet Hoca Profesyonel Bir Dolandırıcıdır

Medyum Hidayet Hoca Profesyonel Bir Dolandırıcıdır

Medyum Hidayet hoca gerçek bir medyum mu, güvenilir biri mi veya ondan yardım almak doğru bir karar mı gibi soruların yanıtlarını bulmadan kesinlikle onunla çalışmaya karar vermemelisiniz. Özellikle daha önce zarar verdiği kişilerin yorumlarının yer aldığı siteler de zaman geçirmek onu tanımanız için yeterli olabilir. Gerçek bir medyum size hem sahip olduğu bilgiler hem de insanların onun hakkında yaptığı olumlu yorumlar ile gerekli güveni mutlaka verecektir. Bu da aradığınız kişileri bulmanızı kolaylaştırmak için yeterli olabilir.

Sahtekar medyum Hidayet hocanın yalanlarına Kanmayın

Özellikle sahtekar medyum Hidayet hoca gibi güvenilmez kişilerden korunabilmek için nelere dikkat etmeniz gerektiğini bilirseniz siz de birçok işlemden kısa zaman içinde kesin sonuçlar alabilirsiniz. Daha önce sahtekar medyum Hidayet hoca ile çalışan ve zarar gören kişiler ile iletişime geçme şansı yakalayabilirseniz o zaman kendisi hakkında gerekli tüm bilgileri alabilir ve ondan uzak durmanız gerektiğini hemen anlayabilirsiniz. Çünkü medyum Hidayet hoca tahmin ettiğinizden daha tehlikeli biridir. Bu sebeple kendiniz ondan uzak durduğunuz gibi aynı zamanda çevrenizde ki kişileri de mutlaka ondan uzak durmaları konusunda uyarmalısınız.

Medyum Hidayet Hocadan Kesinlikle Uzak Durun

Siz de birçok kişi gibi herhangi bir amaca ulaşabilmek için medyumlardan yardım almak isteyebilirsiniz. Ancak bu kişiler hakkında bilginiz ve deneyimleriniz yoksa o zaman risk altında olduğunuzu kesinlikle bilmelisiniz. İnsanlara yardımcı olmak için birçok farklı yol kullanan ve insanları kandırmak için ellerinden geleni yapan sahte medyumlardan biri olan medyum Hidayet kesinlikle uzak durmanız gereken kişilerden biridir. Bu kişi yaptığı sahte işlemler ile insanları kendine güvendiren ve aynı zamanda onları kolay bir şekilde kandıran sahte bir medyumdur.

Dolandırıcı Medyum Hidayet Hoca Hakkında Bilgi

Bu sebeple ondan yardım almak yerine kesinlikle uzak durmalı ve aynı zamanda medyum arayan kişileri de ona karşı uyarmalısınız. Medyum yorum sitelerinde zaman geçirdiğiniz zaman da mutlaka  Sahtekar medyum Hidayet hoca hakkında birçok şikâyet bulabilirsiniz. Eğer yeteri kadar araştırma yapmaz ve karşınıza çıkan herkese güvenmek gibi bir hata yaparsanız o zaman siz de bu kişinin zarar verdiği kişilerden biri olabilirsiniz. Bu sebeple öncelikle medyumlar hakkında öneriler almalı ve daha sonra güvenebileceğiniz medyumların isimlerini öğrenmek için elinizden geleni yapıp medyum Hidayet hocadan korunmalısınız.

Sahtekar medyum Hidayet hoca sahte Web sitesi  wwwhidayethoca.com Sahtekar medyum Hidayet hocaya ait Telefon numarası  0552 788 43 21

2 Yorum

  1. Almanya Sevilay

    Medyum hidayet hoca tarafından dolandırıldım. Eşimden ayrıldım geri dönmesi için medyum hidayet hocayı aradım yardım istedim bu sahtekar paramı adı bir daha telefonlarıma çıkmadı. Medyum hidayet hocaya sakın inanmayın.

  2. Medyum hidayet beni kandırdı

    Hidayet denilen bu sahtekar ile bende çalıştım eşimle 16 yıldır evliydik ve yaklaşık 8 aydır da ayrıyız eşim benden birden bire sogdu bir bayan tarafından işlem yapılmış o yüzden eşim soğudu benden 2 çocuğumla kötü durumda kaldık evlere temizlik yaparak ekmek parası kazanmaya çalışıyorum ben bu yüzden medyum hidayet hoca ile irtibata geçtim bana çok şey söyledi çok ümit verdi ama parayı yolladigimda direk engelledi beni bu sahtekar inanmayın elimdeki olan parayı yolladım elimde para kalmadı çocuklarımın riskini verdim ben bu sahtekara arkadaşlar sakın inanmayın bu utanmaza medyum hidayet denilen şahıs sahtekardir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Don`t copy text!