Ana sayfa / sahtekar medyumlar / Medyum Hünkar

Medyum Hünkar

İnsanların medyumlar hakkında sahip oldukları deneyimleri paylaşarak yaşadıkları deneyimler hakkında başka kişilere bilgiler verdikleri forum sitelerin de her zaman ismine rastlanabilen ender isimlerden biri olan medyum Hünkar birçok kişinin hayatına çok ciddi sıkıntılar vermiştir. Kendisi tam bir sahtekârdır ve aynı zamanda yaptığı işlemlerin bu alan ile hiçbir şekilde alakası bulunmamaktadır. Bu sebeple gerçek medyumlar da bu kişinin neden olduğu olumsuz durumun yok olmasını sağlamak için gerektiğinden çok daha fazla emek vermek zorunda kalmaktadırlar.

Medyumlar hakkında bilgileri olmayan kişilerin kesinlikle acele etmemeleri ve aynı zamanda seçecekleri medyumları da çok doğru bir şekilde seçmeleri gerekmektedir. Yüzlerce yıllık bir mesleğin temsilcileri olduklarını hiçbir zaman unutmamaları gereken bu kişiler aynı zamanda insanların kendilerine çok güvendiklerini ve genellikle içinden çıkamadıkları sorunların çözümlerin de kendilerinden yardım almak istediklerini de bilmelidirler. Bir medyum yaptığı işlemler ile insanların her türlü taleplerini tam olarak karşılayabilmeli ve daha ilk anda karşı karşıya geldiklerinde gerekli güven duygusunun oluşmasını sağlamalıdır.

Ancak medyum Hünkar tüm bunlardan uzak olan ve aynı zamanda çoğu zaman insanların güvenlerini kazanmakta zorlanan bir kişidir. Bu sebeple insanlar genellikle kendisinden uzak durmanın en doğru seçim olduğunu ve araştırmalar da kesinlikle aceleci olunmamasını önermektedirler. Bir medyum sürekli olarak insanlardan maddi talepler bulunuyor, işleri uzatıyor veya kendisini sürekli olarak övüyorsa o zaman o kişiden uzak durmak her zaman için en doğru seçim olacaktır. Bu konulara gerekli özeni gösteren kişiler kısa zaman içinde medyum Hünkar isminin de kendileri için doğru seçim olmadığını anlayabilirler.

İnsanların taleplerine hiçbir şekilde önem vermeden sadece kendi çıkarlarını gözetmesi sebebi ile insanlar sürekli olarak bu medyum hakkında kötü duyumlar almakta ve kendisinden uzak durmanın en doğru yol olduğunu düşünmektedirler. Özellikle ilk defa medyumlar ile çalışacak olan kişiler kesinlikle çok dikkatli bir şekilde araştırmalar yapmalı ve medyum Hünkar gibi birçok güvenilmez medyum olduğunu da bilmeleri gerekmektedir. Bu durum hem kendilerini hem de çevrelerindeki kişileri koruyabilmeleri için yeterli olabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Don`t copy text!