Ana sayfa / sahtekar medyumlar / Medyum İsa Sahtekardır Sürekli Kandırıyor

Medyum İsa Sahtekardır Sürekli Kandırıyor

Medyum İsa Sahtekardır Sürekli Kandırıyor

Eğer manevi enerjilere ve bu enerjileri hareket geçirecek olan işlemlere karşı bir ilginiz varsa o zaman medyumlar ile çalışmak zorundasınız. Bu işlemler de size yardımcı olacak tek kişiler onlardır. Çok eski zamanlar da ortaya çıkan bu meslek içinde özellikle fallar, büyüler, vefkler veya muskalar gibi özel işlemler yapılır. Tüm bu işlemler ile insanlar farklı konuk arda istedikleri sonuçlara kolay bir şekilde ulaşabilirler.

Medyum İsa Hoca Hakkında Şikayetler

Ancak bir medyum ile çalışmak istediğiniz zaman mutlaka bu işin en iyisi ve en güveniliri ile çalıştığınızdan emin olmalısınız. Çünkü medyum İsa gibi sahte medyumlar insanlar için her zaman risk oluştururlar. Medyumlar hakkında yeteri kadar bilginiz veya deneyiminiz olmadığını anladığı anda sizi kandırıp beklemediğiniz sorunlar yaşamanıza neden olabilir. Özellikle daha önce medyum İsa hocanın sebep olduğu olumsuz olaylar hakkında kısa bir araştırma yaparsanız o zaman neden ondan uzak durmanız gerektiğini kısa zamanda öğrenebilirsiniz.

Medyum İsa İnsanları Nasıl Kandırır?

Medyum İsa mutlaka medyum ararken karşılaşacağınız isimlerden biri olacaktır. Özellikle kendisini başarılı bir şekilde kamufle etmesi ve aynı zamanda insanların ona inanmasını sağlamak için elinden geleni yapması sizin de dikkatinizi çekecektir. Önceden gerçek medyumlar hakkında bilgi sahibi olarak karşınıza çıkan kişilerin aslında sahte medyumlar olduklarını hemen anlayabilirsiniz.

Medyum İsa Sizin İçin Büyük Bir Tehlikedir

Ancak yaşanan tüm olumsuz olaylara rağmen halen insanlar araştırmalarını doğru bir şekilde yapmadıkları için veya bu konuda gerekli özeni göstermedikleri için kendilerini sahte medyumların sebep oldukları sıkıntıların içinde bulurlar. Medyum İsa da sizin için büyük bir tehlikedir. Size onu öneren kişiler olduğu takdirde kesinlikle bu teklifi kabul etmemeli ve gerçek medyumlara ulaşmak için daha dikkatli olmalısınız. Göstereceğiniz bu dikkat sadece sizin değil aynı zamanda çevrenizde ki kişilerin de güvenlikleri için önemlidir.

Medyum İsa Hoca Web Sitesi medyumisa.com – isamedyumhoca.com – medyumisahoca.com – medyumhocaisa.com

Sahtekar medyum İsa hoca bu tarz sayfalar açıp farklı numaralar kullanarak insanları dolandırıyor. Dolandırılanlar diğer medyum hoca isa hocaları arıyor onlarda biz o değiliz o kişi sahtekar gibi konuşmalara yaparak sizleri kandırıyorlar. Medyum İsa, medyum isa hoca, isa medyum hoca, medyum hoca isa vs. sayfalara dikkat edin hepsi aynı kişi ve sahtekar

3 Yorum

  1. bütün medyum isa hocaların hepsi sahtekardır

    Bende erkek arkadaşımı bağlamak için medyumlardan yardım almaya karar verdim. Medyum Reklamlarından medyum isa hocayı buldum sahtekar adam paramı aldı engeleldi. Daha sonra medyum isa hocayı araştırdım bir sürü medyum isa hakkında sayfa olduğunu ve numaraların farklı olduğunu gördüm. Bende başka medyum isayı aradım oda gerçek olan benim diyerek diyer medyum isa hocaların sahtekar olduğunu söyledi onada güvendim yardımcı olması için para yolladım oda 2 gün baktı telefonuma daha sonra oda engelledi. Arkadaşlar sonradan araştırdım medyum isa hakkında yapılan yorum sayfaları hepsi aynı kişiye aittir yani bütün medyum isa hocaların hepsi sahtekardır.

  2. Çaresiz

    İsa hoca ismi ama attıgı IBAN ait adana şubesi yazıyordu gerçek olmasın nolur ya

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Don`t copy text!