Ana sayfa / sahtekar medyumlar / medyum kadriye hoca dolandırıcı çıktı

medyum kadriye hoca dolandırıcı çıktı

Hem sahip oldukları özellikler hem de yaptıkları işlemler ile her zaman için yaşadıkları toplumların en özel ve en farklı isimleri olarak gösterilen medyumlar genellikle fal, büyü, vefk veya muska gibi manevi yani güçlü olan işlemler hakkında talepler almaktadırlar. Ancak bu alana karşı olan yoğun ilgiyi kendi çıkarları için kullanan birçok kişi de olabilmektedir. Bu kişilerden biri olan medyum Kadriye insanların kandırma ve inandırma yeteneği ile bugüne kadar birçok kişinin çok ciddi sorunlar yaşamalarını sağlamış olan sahte bir medyumdur.

Bugüne kadar bu alanda yapılan tüm işlemler hakkında bilgili olduğunu ve aynı zamanda insanlar her türlü konu hakkında yardımcı olacağını iddia eden bu kişi bu meslek içinde en tehlikeli isimlerden biri olarak gösterilmektedir. Bu kişinin tek amacı insanların bu alan hakkındaki bilgisizliklerini kullanarak kendisine inanmalarını sağlamak ve kısa zaman içinde kendisi için sürekli olarak maddi çıkarlar sağlamaktır. Ve maalesef bunu genellikle başarabilmektedir.

Eğer insanlar medyum Kadriye hakkında gerekli araştırmaları yapmadan direk olarak kendisi ile çalışmaya karar verirlerse muhtemelen çok ciddi sorunlar yaşamak zorunda kalacaklardır. Bunu engellemek için ise kesinlikle gerçek medyumların sahip olmaları gereken özellikler hakkında araştırma yapmak ve karşı tarafın gerçekten de bu özellikleri taşıyıp taşımadığını net bir şekilde bilmek gerekmektedir. Bugüne kadar birçok kişi kendisi hakkında yeteri kadar araştırma yapmadıkları için ciddi hayal kırıklıkları yaşamış ve gerçek medyumlara karşı olan güvenlerini de kısa zaman içinde kaybetmişlerdir.

Bu mesleğin en güvenilir ve en başarılı isimlerinin kimler olduğunu bilmeden asla harekete geçmemeleri gereken medyumlar yapacakları basit bir hata ile ilerleyen zamanlar da çok daha ciddi sorunlar yaşayacaklarını kesinlikle bilmelidirler. Medyum Kadriye ismi ile yapılacak araştırmalar insanların bu medyumun ne kadar tehlikeli olduğunu anlamaları ve kendisinden uzak durmak için nelere dikkat etmeleri gerektiği hakkında gerekli tüm bilgileri elde etmelerini sağlamak için yeterli olacaktır. Özellikle farklı forum sitelerin de veya deneyimli kişilerin yorumların da yapılacak araştırmalar ile insanlar mutlaka medyum Kadriye hakkında ihtiyaçları olan tüm bilgilere kolayca ulaşabilirler.

Medyum Kadriye hoca hakkında yapılan olumlu yorumlara sakın itibar etmeyin. Bir çok kişiyi yazdığı olumlu güzel yorumlarla kandırıp dolandırıyor. Medyum Kadriye hakkında her şeyi bu sayfada bulabilirsiniz. Sizlerde medyum Kadriye hoca tarafından dolandırılmış sanız aşağıya yorumlarınızı yazabilirsiniz. Sahtekar medyum Kadriye hocaya sakın inanmayın kendisinin medyumluk ile alakası yoktur.

4 Yorum

 1. dolandırıcı medyum kadirye

  Medyum kadriye hocaya sakın güvenmeyin ben bu sahtekar kadına eşim için çalışma yaptırdım. Sahtekar medyum Kadriye paramı aldıktan sora bir daha telefonlarıma çıkmadı. Kendisine ulaşmak için sürekli aradım ve engelledi beni. Sahtekar medyum kadriye hocadan uzak durun.

 2. sahtekar medyum Kadriye

  sahtekar medyum kadriye beni ve ablamı dolandırdı ablamın eşiyle sorunları vardı benimde erkek arkadaşımla ikimizin işini yapacağını söyledi toplamda 6.000 tl para ödedik parayı aldıktan 1 saat sonra bizi her yerden engelledi. Şikayet ettim ama birşey çıkmadı allah belasını versin

 3. sahtekar dolandırıcı medyum kadriye

  Erkek arkadaşımdan sebepsiz yere ayrıldık bende bu konuda daha önce bir kaç medyuma danıştım her seferinde dolandırıldım. Son olarak medyum Kadriye hocayı buldum bana her konuda yardımcı olacağını söyledi. Erkek arkadaşımı bana geri getirip bağlamak için para istedi 4.000 tl bende güvendim yolladım. Medyum kadriye hoca 21 günde erkek arkadaşımı bana kul köle olarak getireceğini söyledi. 2 ay geçti ne gelen var ne giden erkek arkadaşımdan haber aldım amcasının kızıyla nişanlanmıştı. Bu durumu medyum kadriye hocaya anlatmak istedim sahtekar kadın beni her yerden engellemişti. Medyum kadirya sahtekar, medyum kadriye dolandırıcı, sahtekar dolandırıcı medyum kadriye sakın inanmayın bu pislik kadına

 4. dolandırıldım

  sahtekar medyum kadriye hoca beni de dolandırdı allah belasını versin insallah çocuklarından çıkar namussuz kadın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Don`t copy text!