Ana sayfa / sahtekar medyumlar / Medyum Kerami Hocaya Güvenmeyin Dolandırıcıdır

Medyum Kerami Hocaya Güvenmeyin Dolandırıcıdır

Medyum Keramı Hocaya Güvenmeyin Dolandırıcıdır

Medyumlar birçok kişinin güvenerek yardım aldıkları kişiler olabildikleri gibi aynı zamanda medyum Kerami gibi kişilerin neden oldukları olaylar sebebi ile uzak durmak istedikleri kişiler de olabilirler. Özellikle haber kaynakların da sürekli olarak sahte medyumlar sebebi ile mağdur olan kişilerin haberlerin yayınlanması doğal olarak insanların bu kişilerden her zaman uzak durmak istemelerine neden olmaktadır.

Medyum Kerami Hoca Gibi Sahtekarların Tuzaklarına Düşmeyin

Medyum Kerami gibi sahtekarlar bu mesleğin tüm itibarını yerle bir ederler. Çünkü onlar kendilerini gerçek medyumlara benzetip kendilerine güvenen kişilere çok ciddi sıkıntılar yaşatırlar. Bu meslek çok az kişinin yapabildiği bir meslektir ve insanlar medyumlar ile çalışmak istedikleri zaman gerçek bir medyum bulma konusunda her zaman çok zorlanırlar. Bu araştırmalar da acele etmek veya bilgisiz bir şekilde yola çıkmak o kişilerin kısa zaman içinde medyum Kerami gibi sahte medyumların tuzaklarına düşmelerini sağlar.

Medyum Keramı Hoca Gerçek Bir Medyum Değildir

Bilindiği gibi gerçek medyumlar çok özel ve sıra dışı işlemler yaparak insanların amaçlarına ulaşmalarını sağladıkları gibi aynı zamanda bu kişilerin çoğu kendilerine doğuştan verilen farklı özelliklere sahiptirler. Bu özellikleri kullanarak kimi zaman nurani varlıklar ile iletişime geçerler kimi zaman ise manevi alemlerden yardım alırlar. Tüm bu işlemleri yapabilmek için sadece bu özellikler yetmez. Aynı zamanda sonradan edinilmesi gereken çok özel bilgiler gereklidir.

Medyum Kerami Hoca Dolandırıcıdır

Bu sayede güvenilir ve gerçek bir medyum olabilir. Medyum Kerami ise ne bu bilgilere ne de bu özelliklere sahip değildir. Bu sebeple onun gerçek bir medyum olmadığını anlamak çok kolaydır. Sürekli olarak insanları kandırmak için elinden geleni yapan bu sahte medyumdan korunmak için herkesin çok dikkatli olması ve medyumları takından tanımaları gerekir. Aksi takdirde yaşanan sorunların ne kadar ciddi boyutlar da olacağını bilmek kesinlikle mümkün değildir. Medyum Kerami hocaya güvenmeyin dolandırıcıdır.

Sahtekar medyum kerami hoca web sitesi medyumbilgi.com sahtekar medyum Kerami hocaya ait iletişim bilgisi 0531 491 18 44

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Don`t copy text!