Ana sayfa / sahtekar medyumlar / Medyum Kerime Hoca Sahtekardır Yalanlarına sakın inanmayın

Medyum Kerime Hoca Sahtekardır Yalanlarına sakın inanmayın

Medyum Kerime Hoca Sahtekardır Yalanlarına Sakın İnanmayın

Medyumlar hakkında çok fazla olumsuz şey duymama rağmen bende bir gün bu kişilerin yaptıkları işlemlere ihtiyaç duydum. Amacım abim için yapılan bir büyünün etkilerini yok etmek ve abimi yaşadığı sorunlardan kurtarmaktı. Ancak büyü bozma işlemlerinin medyumların en zorlandıkları işlemler olduğunu bildiğim için her medyuma güvenmemem gerektiğini de biliyordum. Bunun için araştırma yapma zamanımda yoktu ve bir arkadaşımın önerisi ile medyum Kerime ulaştım. Bu kişi hakkında çok fazla bilgim yoktu ancak arkadaşım bana büyü bozma işlemlerin de yardımcı olabileceğini söyledi.

Hemen abimin durumunu ona anlattım ve onu kurtarmasını istedim. Bana büyü bozma işlemlerinin nasıl yapılacağını söyledi ve bir süre sonra abimin gerçekten de eski mutlu günlerine döneceğini anlattı. Bende gerekeni yapmasını istedim. Ancak aradan geçen uzun zamana rağmen abimin hayatın da bir türlü gerekli değişimler olmadı hatta abimin yaşadığı sorunlar her geçen gün daha da artmaya başladı. Bu durum beni daha çok üzmeye başladı. Medyum Kerime’ye ulaşmaya çalışınca ise onun ortadan kaybolduğunu görünce şok oldum. Çünkü kendisine yüklü bir miktar da ödeme yapmıştım.

İranlı Medyum Kerime Tarafından  Kandırılmak Çok Kötü Bir His

Medyum Kerime artık ortada yoktu ve hem ben hem de abim kandırıldığımızı anlamıştık. Fakat artık yapacak bir şey olmadığını bu kişi hakkında birçok olumsuz yorum olduğunu görünce anladık. Keşke daha önce medyumlar hakkında gerekli araştırmaları yapsaydık ve medyum Kerime den korunabilmek için gereken kurallara uysaydık. Ama artık çok geçti. Neyse ki daha sonra gerçek bir medyumdan yardım aldık ve abimi bu durumdan kurtardık. Artık benim için en önemli şey insanları medyum Kerime’den korumaktı.

Onun hakkında sürekli olarak farklı alanlar da yorumlar yaptım ve insanları bilgilendirmeye çalıştım. Bu işi uzun zamandan bu yana yapıp birçok kişiye zarar verdiğini öğrenince çok daha fazla üzüldüm. Eğer amacınız medyumlar ile çalışmaksa o zaman kesinlikle benim yaptığım hatayı yapmayın ve medyum seçimlerin de çok dikkatli olun. Özellikle medyum Kerime ismi herhangi bir alanda karşınıza çıkarsa o zaman kesinlikle çok daha dikkatli olun.

Medyum Kerime hoca bir çok isim kullanarak bir çok kişiyi defalarca dolandırmıştır. Son zamanlarda kendini İranlı medyum Kerime hoca olarak tanıtıp bizim gibileri dolandırmaya başladı. İranlı medyum Kerime Hoca sahtekardır. İranlı medyum Kerime hoca dolandırıcıdır bu kadına sakın itibar etmeyin. Şuanda kullandığı telefon numarası 0545 382 09 74 bu numaradan dolandırıyor daha sonradan numara değiştire bilir dikkatli olun.

9 Yorum

 1. İRANLI MEDYUM KERİME DOLANDIRICIDIR

  iRANLI MEDYUM KERİME HOCA BENİDE DOLANDIRDI ERKEK ARKADAŞIMA BAĞLAMA BÜYÜSÜ YAPTIRMAK İÇİN MEDYUM ARAYIŞLARINA GİRDİM İRANLI MEDYUM KERİME HOCAYA AİT BİR REKLAM GÖRDÜM AŞK BAĞLAMA BÜYÜLERİNDE UZMAN OLDUĞU YAZIYORDU BENDE BU SAHTEKARA İNANDIM 1.900 LİRA ÖDEME YAPTIM İRANLI MEDYUM KERİME HOCA PARAYI ALDIKTAN SONRA BENİ HE RYERDEN ENGELLEDİ BU SAHTEKAR KADINA SAKIN İTİBAR ETMEYİN

 2. medyum kerime tarafından kandırıldım

  Medyum Kerime hoca bneimde 3000 bin tl paramı aldı eşimi bana aşık etmesi için kendisini aradım eşimin hayatında bir kadın olduğunu kadının eşime adet kanı büyüsü yaparak kendine aşık ettiğini söyleyerek beni korkuttu son olarak da eşim benden ayrılıp o kadınla evleneceğini öğreninci hemen para yolladım yardım etmesi için sonradan öğrendim ki medyum kerime hoca sahtekarmış allah bu kadının belasını versin hakkında suç duyurusunda bulunacam medyum kerime hocaya itibar etmeyin şerefsiz bir kadın kendisi

 3. Efe

  Medyum kerime hoca gerçekten sahtekar mı?

 4. Cınar

  Medyum kerime sahtekardır

 5. Tuğba

  Medyum kerime sahtekar dır herkesi ayrı ayrı dolandırmış farklı mevlalarla bu dolandırıcı halen isine devam ediyor yenı numarası 0552 811 4513 yenı numarası bu!!!!! Yenı adı ÇİGDEM

 6. Medyum kerime sahtekar GERCEK ADI ÇİGDEM yeni numarası 0552 811 4513

 7. Harun

  Dolandırıcı

 8. esma

  astrolog_medyumm şimdiki insteğramı dolandırıcının

  • dilara

   şimdide safiye olmuş adı öyle çalişiyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Don`t copy text!