Ana sayfa / sahtekar medyumlar / Medyum Kevork Sahtekar

Medyum Kevork Sahtekar

Medyum Kevork hakkında bilgisi olmayanlar benim bu makalemi okusun. Medyum Kevork’un nasıl bir sahtekar olduğunu öğrenin ve uzak durun. Ben eşimden ayrıldım başka kadınla beraber olduğu için 3 çocuğum var eşimle 7 ay ayrı kaldık. Çocukların için tekrardan eşimle birleşmek istedim ama eşim kabul etmedi.

Bende medyumlardan yardım almaya karar verdim ve araştırmalar sonucu kararımı medyum Kevork dan yana kullandım ve hata yaptım. Medyum Kevork eşimi bana kül köle edecek şekilde bağlayacaktı sözde çalışma için benden 1.700 tl para aldı. Parayı aldıktan sonra Bir daha kendisine ulaşamadım.

Medyum Kevork sahtekarından uzak durun tam bir dolandırıcıdır.

2 Yorum

  1. neriman

    medyum kevork denilen pislik beni de dolandırdı sözde kendini ermeni olarak tanıtıyor adamın medyumluk hocalıkla alakası olmayan sahtekarın tekidir. Bu sahtekar emdyum kevork dan uzak durun.

  2. dolandırıcı medyum kevork

    Medyum Kevork denilen adı adama büyü yaptırmayın geri getirme büyüsü için baş vurdum kendisine eşim evi terk etti 2 çocukla ortada kaldım benden çalışma için 1,250 tl istedi parayı borç harç topladım göndermeden öncede yalvardım beni kandırma diye çok çaresizdim. Yeminler etti inandırdı parayı yolladıktan sora beni engelledi başka numaradan aradım küfür etti tekrar engelledi. Medyum Kevork sahtekar uzak duralım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Don`t copy text!