Ana sayfa / sahtekar medyumlar / Medyum Mari Hanım Sahtekardır Yalanlarına Kanmayın

Medyum Mari Hanım Sahtekardır Yalanlarına Kanmayın

Medyum Mari Hanım Sahtekardır Yalanlarına Kanmayın

Medyumlar ile ilgili araştırma yaparken insanların karşılarına en çok çıkan kişilerden biri olan sahtekar medyum Mari Hanım her zaman uzak durulması gereken kişilerden biridir. Bu kişi insanlara verdiği zararlar ile tanınan ve aynı zamanda bugüne kadar birçok kişiye ciddi sıkıntılar yaşatan sahte bir medyumdur.

Sahtekar Medyum Mari Hanıma Güvenmeyin

Bu sebeple ne olursa olsun onun hakkında aldığınız önerilere ve okuduğunuz olumlu yorumlara kesinlikle güvenmemelisiniz. Eğer medyumlar hakkında yeteri kadar araştırma yapmazsanız o zaman siz de birçok kişi gibi medyum Mari Hanım gibi güvenilmez kişilerin tuzaklarına düşebilirsiniz.

Sahtekar Medyum Mari Hanım Hocanın Tuzaklarına Düşmeyin

Bu sebeple hem dikkatli olmalı hem de hangi medyumlar ile çalışmanız gerektiği hakkında mümkün olduğu kadar çok bilgi toplamalısınız. Bu bilgiler sizi medyum Mari Hanım hocanın tuzaklarından korumak için yeterli olabilir. Yaptıkları başarılı işlemler ile isimlerini duyuran ve aynı zamanda ün yapan medyumlar sizin için en doğru seçim olabilir.

Sahtekar Medyum Mari Hanım Hakkında

Sahtekar medyum Mari Hanım hoca hakkında araştırmalar yaparken çok dikkatli olmalısınız. Çünkü bu konuda alacağınız riskler sadece size değil aynı zamanda çevrenizde ki kişilere de zarar verebilir. Bu sebeple medyum Mari Hanım dan kendinizi korumayı bilmeli ve doğru seçimler için dikkatli olmalısınız.

Sahtekar medyum Mari Hanım hocaya ait sahte web sitesi medyumhanim.com sahtekar medyum Mari Hanım hocanın telefon numarası 0531 695 65 05

3 Yorum

  1. Almanya

    Bu sahtekar kadına sakın itibar etmeyin burada yazılanların hepsi doğru sahtekar medyum Mari Hanım hocaya bende güvendim bağlama büyüsü yapması için 300 Euro ödeme yaptım sahtekar kadın parayı aldıktan sonra bir daha kendisine ulaşamadım. 0531 695 65 05 bu numarayı kullanıyor dikkat edin.

  2. zeynep istanbul

    Medyum Mira Hanım beni de dolandırdı benim paramı alır almaz engellemedi aşk büyüsü için yardım istedim yapacağını söyledi bende 4.000 tl ödeme aldı bir kaç gün telefonlarıma çıktı sonradan kurban kesilecek çiftliğe ödeme yapman gerekiyor dedi 3.000 tl daha aldı son paramı aldıktan sonra kendisine bir daha ulaşamadım. Sahtekar medyum Mari hocaya sakın inanmayın derim.

  3. sahtekar medyum Hanım, sahtekar medyum Mira Hanım

    Arkadaşlar bu kadını bende tanıyorum eski ismi medyum hanım 08.01.2021 tarihinde erkek arkadaşımı bana bağlayacaktı. Bu sahtekar kadın 5.000 tl paramı aldı sonra telefonu kapandı kendisine bir daha ulaşamadım. Şimdi medyum Mira hanım diye yeni sahte isim kurmuş aradım aynı kişi beni tanıyınca numaramı engelledi medyumhanim.com bu sayfa kendisine ait sahte bir web sitesidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Don`t copy text!