Ana sayfa / sahtekar medyumlar / Medyum melih hoca hem paramı aldı hemde taciz etti

Medyum melih hoca hem paramı aldı hemde taciz etti

Yanlış Medyum Seçmenin Kötü Sonuçları

Uzun zaman önce çok sevmeme rağmen bana bir türlü istediğim gibi karşılık vermeyen sevdiğim erkek için aşk büyüsü yaptırmak istemiştim. Bu konuda yardım almak için ise medyum Melih hoca ile iletişime geçtim. Ancak bunun benim adıma ne kadar ciddi bir hata olduğunu anladığım zaman artık her şey için çok geçti. Çünkü medyumlar hakkında bir bilgim yoktu ve kısa zaman içinde sonuç almak için acele ettim. İlk zamanlar ona çok güvenmiştim çünkü kendisini gerçekten de çok iyi kamufle ediyordu. Gerçek bir medyum gibi bana sürekli bilgiler verdi ve bende bu bilgilere inanıp doğru seçim yaptığımı düşünmeye başladım.

Beni Sürekli Olarak Oyaladı

Benden sürekli olarak bir şeyler istemeye başladı ve bu durum artık para istemeye kadar vardı. Bende çaresiz bir biçimde herhalde tüm medyumlar bu şekilde hareket ederler diye her istediğiniz yaptım. Ancak bir türlü işlemler bitmiyor ve sevdiğim kişinin bana karşı olan davranışların da bir değişim olmuyordu. Halbuki ben çok ümitliydim ve çok kısa zamanda sevdiğim erkeğin de bana aşık olacağını düşünüyordum. Aradan geçen zaman uzadıkça artık içime bir kurt düşmeye başladı. Bende medyum Melih hoca hakkında araştırma yapmaya başladım. Aslında bunu en başta yapmalıydım. En büyük hatamda bu oldu zaten.

Hatamı Anladığım da İş İşten Geçmişti

Araştırmalarım da gördüm ki aslında medyum Melih hoca benim gibi birçok kişiyi dolandıran bir sahtekardır. Yani kendisine güvenmekle gerçekten de büyük aptallık etmişim. Fakat artık yapacak bir şey yoktu ve bende bir daha kendisi ile iletişime geçmemek üzere ondan uzaklaştım. İnsanların sürekli olarak bu medyum hakkında olumsuz yorumlar yapmış olması benim için bir ders oldu. Artık medyum hizmetleri almak istediğim zaman çok daha dikkatli hareket edip bu işin en güvenilir isimler ile çalışmaya özen gösteriyorum. Medyum Melih hoca hakkında çevremde ki kişileri uyarıp medyum arayan kişiler de kesinlikle bu medyumdan uzak durmalarını öneriyorum. Kendisi gerçekten de kesinlikle çalışılmaması gereken büyük bir sahtekar ve bu yüzden medyum arıyorsanız siz de kesinlikle bu kişiden uzak durmalısınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Don`t copy text!