Ana sayfa / sahtekar medyumlar / Medyum Melike Sahtekardır Bütün Paramı Aldı

Medyum Melike Sahtekardır Bütün Paramı Aldı

Medyum Melike Sahtekardır Bütün Paramı Aldı

Medyum Melike sahtekardır bütün paramı aldı daha sonra beni her yerden engelledi. Medyum Melike hocayı aşk bağlama büyüsü için araştırmalar üzerinde buldum kendisi hakkında olumsuz bir yorum olamamasına rağmen dolandırdı. Medyum Melike sahtekardır uzak durun bana bir çok konuda garanti vererek ikna etti.

Medyum Melike Dolandırıcıdır Yalanlarına İnanmayın

Erkek arkadaşımdan ayrıldım uzun süreli olan ilişkim bir anda bitti erkek arkadaşımın bana bağlanması için medyum Melike hocadan yardım almaya karar verdim. Melike hoca bu konuda yardımcı olacağını kısa sürede erkek arkadaşımı bana aşık edip bağlayacağını söyledi. Bende kendisine inandım benden istediği parayı yolladım.

Sahtekar Medyum Melike Hoca Parayı Aldıktan Sonra Telefona Bakmıyor

Sahtekar medyum Melike hoca her gün bana çalışmalar hakkında bilgi vereceğini söyledi. Daha ilk günden telefonlarıma bakmamaya başladı. Çalışma hakkında bilgi almak hakkım ilk gün nasıl geçti onu bile söylemedi. Sürekli işim var bakım dayım yok çalışmadayım kadın açıkça sahtekar medyum melike hakkında bir çok yerde sahtekar olduğu yazılmış ama ben çok geç gördüm.

Siz Siz Olun Medyum Melike Hocandan Uzak Durun

Medyum Melike hocanın verdiği süre doldu erkek arkadaşımda hiç bir gelişme olmadı. Konuyla alakalı medyum Melike hocayı aradım benden tekrar para istedi paramın bitiğini söyleyince beni engelledi. Medyum Melike sahtekardır bütün paramı aldı ve her yerden engelledi.

Sahtekar Medyum Melike Hoca Web Sitesi medyummelike.com
Sahtekar Medyum Melike Hoca İletişim Numarası 0552 494 07 12

2 Yorum

  1. medyum melike parayı aldıktan sonra engelliyor

    Medyum Melike hoca tarafından bende dolandırıldım bu sahtekar kadının medyumlukla alakası yok arkadaşlar hakkında yazılan yorumların hepsini kendisi yazıyor. Bana ermeni büyüsü yapacaktı bunun için para istedi 3 güne kadar ayarlarım dedim. 3 gün boyunca aradım telefonlarıma çıktı bende güvendim ödemeyi yolladım sahtekar medyum Melike hoca parayı aldıktan sonra beni engelledi bu sahtekar şerefsiz kadından uzak durun arkadaşlar.

  2. medyum melike yüzünden yuvam yıkıldı

    Sahtekar medyum Melike beni de dolandırdı arkadaşlar paramı aldı eşin gelecek 2 haftaya dedi 3 ay oldu eşim boşanma açtı 2 gün önce tamamen boşandık medyum melike hocanın söyledikleri hep yalandı şuanda telefonlarıma çıkmıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Don`t copy text!