Ana sayfa / sahtekar medyumlar / Medyum Mevlüt Ramazan Dolandırıcı Çıktı

Medyum Mevlüt Ramazan Dolandırıcı Çıktı

Medyum Mevlüt Ramazan Hoca Dolandırıcı Çıktı

Gerçek ve kaliteli medyumların sayılarının az olması doğal olarak bu kişilere ulaşmayı da zorlaştırmaktadır. Bu sebeple amaçları kısa zaman içinde istedikleri sonucu almak olan kişilerin çok dikkatli olmaları gerekir. Medyum Mevlüt Ramazan ismi ile ortalıkta dolaşan ve insanlara kendisini gerçek bir medyum gibi tanıtan kişiler sebebi ile her zaman çok dikkatli olmak gerekir. Bu kişiye güvenen birçok kişi gibi bende kısa zaman içinde çok ciddi sorunlar yaşadım.

Büyük bir sorunum olduğu için kısa zaman içinde ayrılık büyüsü yaptırmam gerekiyordu. Bende hemen medyum aramaya başladım. Karşıma kısa zaman içinde medyum Mevlüt Ramazan ismi çıktı. Bu kişi hakkında yaptığım araştırmalara çok fazla dikkat etmedim ve hemen işlemlere başlamasını istedim. Ama o sürekli olarak beni oyaladı. Verdiği süre durmadan artıyordu ama ben bu arada onun her istediğini yapıyordum.

Medyum Mevlüt Ramazan Hoca 3 Ay Oyalar Sonra Engeller

İsteklerinin ardı arkası kesilmedi ve artık dayanamayıp tepki gösterdim. O kadar zaman ve emek boşa gitmişti. Maalesef sahte bir medyum olduğunu anladığımda artık olan olmuştu. Bu yüzden başkaları da benim gibi medyum Mevlüt Ramazan sebebi ile ciddi sorunlar yaşamasınlar diye artık elimden geleni yaparak onları uyarmaya devam ediyorum.

Eğer medyum arıyorsanız ve karşınızda farklı alanlar da medyum Mevlüt Ramazan ismi çıkmışsa kesinlikle ondan uzak durun. Kendisi kesinlikle güvenilmez ve sahte bir medyum. Onun sizi kandırmasına kesinlikle izin vermeyin ve araştırmalarınızı dikkatli yapın. Sahtekar medyum Mevlüt Ramazn insaları 3 ay oyalayıp daha sonra engelliyor. Bu şekilde sizden aldığı para ile keyif çatıyor bilginiz olsun. Medyum Mevlüt Ramazan Hoca Dolandırıcı Çıktı.

Bu da Sahtekar Medyum Mevlüt Ramazan Hocaya Ait Telefon Numarası 0536 297 74 42

WEB SİTESİ : MEDYUMMEVLUT.COM

2 Yorum

  1. medyum mevlüt sahtekar, medyum melüt ramazan sahtekar

    Sahtekar medyum melüt hocadan uzak durun 3 ay önce beni dolandırdı medyum melüt hocanın sahtekar olduğunu her yere yazdım. Tekrar medyumlardan yardım alayım dedim medyum mevlüt ramazan diye birinine denk geldim aradım telefona beni dolandıran medyum mevlüt çıktı sahtekar olduğu ortaya çıkınca isim değiştirdi. Ben bozuntuya vermedim normal bakım yaptırdım maliyet çıkarttı kabul edip hesap numarası istedim daha önce para yolaldığım hesabı yolladı bana medyum mevlüt sahtekardır, medyum mevlür ramazan sahtekardır sürekli işim değiştiriyor şerefsiz.

  2. mustafa

    medyum mevlüt ramazan 2000 tl para aldı daha sonra beni engelledi başka numaradan aradım neden engelledin beni adi hoca dedim küfür edip o numarası da engelledi ben şimdi bu sahtekara ne yapim en iyi her yere yazıp sahtekar olduğunu yayınlamak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Don`t copy text!