Ana sayfa / sahtekar medyumlar / Medyum Mihran Sahtekardır Güvenmeyin

Medyum Mihran Sahtekardır Güvenmeyin

Medyum Mihran Sahtekardır Güvenmeyin

Doğru medyum seçimleri yapmak ve aynı zamanda bu mesleğin en güvenilir isimleri ile çalışmak insanların en çok istedikleri şeylerden biridir. Çünkü bu kişilerin yapacakları işlemlerden sonra günlük hayatta ulaşamadıkları sonuçlara kısa zaman içinde ulaşma şansı yakalayabilirler. Fakat bu kişileri bekleyen sahtekar medyum Mihran gibi bir risk olduğunu da kesinlikle unutmamak gerekir. Çünkü bu kişi medyumlar hakkında bilgileri olmayan kişileri kolayca kandırıp onları ümitlendirir ve hiç beklemedikleri anlar da onları ciddi sorunlar ile karşı karşıya bırakır.

Medyum Mihran Hoca Sahtekar Bir Medyumdur

Zaten şu an çok fazla medyum ismi olmasına rağmen aslında bunların çok azının gerçek medyum olması sebebi ile insanların hem çok dikkatli olmaları hem de karşılarına çıkan her isime güvenmemeleri gerekir. Bilindiği gibi sahtekar  medyum Mihran gibi birçok güvenilmez medyum insanlara kendilerini tanıtırlarken uzun zamandan bu yana bu mesleği yaptıklarından ve kendilerine de yardımcı olabileceklerinden bahsederler.

Medyum Mihran Sebebi İle Mağdur Olma Riski

Özellikle zamanları az olan ve çaresizlik içinde olan kişiler ise bu yalanlara kolaylıkla inanırlar. Ancak bu hatalarının bedelleri çoğu zaman tahmin ettiklerinden çok daha ciddi olur. Bu sebeple sahtekar medyum Mihran hakkında tam olarak araştırma yapmak çok önemlidir. Bu araştırmalar da ne kadar zaman kaybedilirse kaybedilsin aslında kazanımlar çok daha fazla olacaktır.

Medyum Mihran Hoca Şikayetleri

Gerçek bir medyum bulmak çok zordur ve bu kişiler insanlara birçok konuda yardımcı olabilirler. Bu konuda hem dikkatli hem de ısrarcı olmak gerekir. Çünkü en olmaz denilen sonuçlara bile başarılı medyumların yaptıkları işlemler ile ulaşılabilir. Bu konuda doğru seçimler yapan kişiler için işler her zaman kolay olacaktır. Ancak sahtekar medyum Miran hoca ile çalışmak gibi bir hata yapan kişiler için durum hiçte öyle olmaz ve yaşanan sorunlar büyük olabilir.

Sahtekar medyum Mihran hocaya ait Web sitesi  mihranresmiweb.com  Sahtekar medyum Mihran hocaya ait Telefon numarası 0534 021 85 31 Bu sahtekar dolandırıcıya sakın itibar etmeyin.

4 Yorum

 1. dolandırıcı medyum mihran hoca

  Medyum mihran hoca sahtekardır sakın güvenmeyin sahtekar adam beni kandırdı paramı aldı her yerden engelledi. Medyum mihran hoca allah senin belanı versin şerefsiz

 2. Yeliz

  bağlama büyüsü yaptırmak için mihran hocayı aradım eşimi bana bağlayacağını söyledi adi. Paramı aldıktan sonra kendisine bir daha ulaşamadım. Medyum mihran hoca sahtekardır arkadaşlar uzak durun.

 3. 2021 sahtekar medyum Mihran hoca

  Almanya dan yazıyorum medyum Mihran olacak kendini tanıtan bu sahtekara 700 Euro para yolladım. Sahtekar medyum Mihran hoca parayı aldı üstüne tehdit edip engelledi. Hakkında suç duyurusunda bulundum bu sahtekara sakın inanmayın.

 4. Funda

  Medyum mihran hoca profesyonel bir dolandırıcıdır bu şerefsiz papaz büyüsü yapacaktı beni 45 gün oyaladı şuan iletişim yok 7.500 tl paramı dolandırdı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Don`t copy text!