Ana sayfa / sahtekar medyumlar / Medyum Nesrin Sahtekardır Parayı Alıp Engelliyor

Medyum Nesrin Sahtekardır Parayı Alıp Engelliyor

Medyum Nesrin Sahtekardır Parayı Alıp Engelliyor

Toplum içinde insanların her zaman ilgilerini çeken ve farklı konular hakkında yardım almak istedikleri kişiler olan medyumlar özellikle medyum Nesrin gibi kötü niyetli kişiler sebebi ile insanların güvenlerini kazanma konusunda zorlanmaktadırlar. Bu özel alanda kimlerin güvenilir kimlerin ise tehlikeli olduğunu bilmeden kesinlikle risk almamak gerekir. Çünkü bu durum ancak sahte medyumların işlerini kolaylaştırır.

Bir kişinin hayatına çok ciddi sıkıntılar verebilen, onları hem maddi hem de manevi anlamda üzen ve en önemlisi de medyumlar hakkında yeteri kadar bilgisi olmayan kişileri kolay bir şekilde kandırabilen sahte medyumlar günümüzde de kurdukları oyunlara devam etmektedirler. Medyum Nesrin ile çalışan ve onun yüzünden beklemedikleri sorunlar yaşayan kişiler medyum sitelerin de yaptıkları yorumlar ile başka kişileri de bu kişiye karşı uyarmaktadırlar. Bu uyarılara kulak asmayan kişiler kendilerini ne kadar ciddi sorunların ve risklerin beklediğini kesinlikle bilmelidirler.

Gerçek bir medyum ile çalışarak her türlü işlemden kısa zaman içinde sonuç alacaklarını bilen birçok kişi öncelikle sahte medyumlardan nasıl korunacaklarını bilmelidirler. Çünkü bu kişiler kendilerini hiç beklemedikleri anda daha önce yaşamadıkları kadar ciddi sorunlar ile karşı karşıya bırakabilirler. Bu tarz sorunlar yaşayan kişiler medyumlara karşı olan tüm güvenlerini tamamen kaybederler. Özellikle medyum Nesrin hakkında yorumları okursanız medyum Nesrin parayı sahtekardır parayı alıp sonra engelliyor gibi yorumlar görebilirisiniz.

Bir kişinin karşısında ki medyum hakkında yeter kadar bilgiye sahip olmaması sadece kendisini değil aynı zamanda konu ile ilgisi olan herkesin ciddi sorunlar yaşamasına neden olabilir. Bu sebeple medyum Nesrin gibi güvenilmez ve tehlikeli kişilerin oyunlarından korunabilmek için kesinlikle çok dikkatli olup acele kararlar vermemek gerekir. Bu şekilde hareket eden kişiler için işler çok daha kolay olacaktır. Özellikle fal veya büyü gibi işlemler de mutlaka medyum Nesrin  hocanın tuzaklarından korunmayı bilmek gerekir.

3 Yorum

  1. hülya

    Sahtekar medyum nesrin benide dolandırdı bu sahtekar kadının yalanlarına sakın itibar etmeyin kendisi medyum hoca değil erkek arkadaşımı bana bağlayacağını söyledi 1.000 tl para aldı daha sonra beni engelledi.

  2. sahtekar medyum nesrin

    medyum Nesrin allah senin belanı versin şerefsiz kadın beni de dolandırdı eşimi bana geri getirecekti 17 günde işin tamam dedi 2 aydır telefonlarıma çıkmıyor 5000 tl paramı aldı bu sahtekar kadını her yere yazacam nasıl bir dolandırıcı olduğunu bilsinler.

  3. damla

    Arkadaşlar bu sahtekar medyum nesrin bana da çalışma yapacaktı konuşması ile güven verdi inandım kendine hem paramı hem umutlarımı aldı sahtekar medyum nesrin hakkım helal değildir sana

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Don`t copy text!