Ana sayfa / sahtekar medyumlar / Medyum Omayra Şikayetleri

Medyum Omayra Şikayetleri

Ben daha önce bir çok medyumlar tarafından dolandırıldım. Her aradığım medyumlar farklı şeyler söyleyerek beni kandırmayı başardılar. Eşimle olan ilişkimiz bazı sorunlardan dolayı bitti. Bende eşim de büyü olabileceğini düşündüm araştırmalar yaparak medyum omayra hocaya denk geldim. Medyum omayra hoca bakımlar yaptığını söyledi. Eşimde büyü olduğunu bu büyüden dolayı eşimin benden ayrıldığını söyledi. Bende medyum omayra denilen sahtekara inandım. Çalışmalar başlatmaya karar verdim.

Medyum omayra hocayı daha önce hiç araştırmadım karşıma ilk bu sahtekar medyum çıktı hakkında o kadar güzel yorumlar yapılmıştı ki o yorumlara aldandım. Medyum omayra hocanın sahtekar olduğunu çalışmanın ortalarında anladım. Medyum omayra hoca parayı aldıktan sonra iletişimi kesmeye başladı kendisine ulaşmak çok zor oldu. Medyum omayra hocadan şüphe ettikten sonra araştırmalar yaptım medyum omayra hocanın sahtekar olduğunu öğredim.

Ben bu medyum tarafından dolandırılmış biri olarak size tavsiyem uzak durun bir ev parası gitti benim. Medyum omayra hocayı da şikayet ettim gereken yerlere bu sahtekar medyumu her yere yazacam. Medyum omayra hocayla çalışma yaptırmak isteyenler bir değil bin defa düşünsün öyle çalışma başlatsın. Çalışma yaptıranlarda boşuna beklemesin sürekli bir bahaneler bulup durmadan para alıyor daha sonrada iletişimi kesiyor. Medyum omayra sahtekardır Allah belasını versin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Don`t copy text!