Ana sayfa / sahtekar medyumlar / Medyum Orhan Akay Parayı Alıp İşin Olmayınca Engelliyor

Medyum Orhan Akay Parayı Alıp İşin Olmayınca Engelliyor

Sahtekar dolandırıcı medyum Orhan Akay dan uzak durun benim hayatımı mahvetti. Arkadaşlar eşim evi terk etti başka bir kadınla hayat yaşamaya başladı. Eşim boşanma davası açtı bende bu akrabalarımı araya kattım eşim hiç birini dinlemedi, ayrılmakta kararlı olduğunu söyledi. Bende artık medyumlardan yardım almaya karar verdim. Araştırmalar yaptım karşıma ilk olarak medyum Orhan Akay çıktı.

Medyum Orhan Akay hocayı aradım sorunlarımı anlattım benden bilgiler resimler aldı bakımlar yaptı. Eşime adet kanı büyüsü yapıldığını söyledi. Eşimin bu büyü sayesinde o kadına bağlı olduğunu benden ayrılıp o kadınla evleneceğini söyledi. Ben de ne yapılması gerekiyorsa biran önce yapmasını istedim. Medyum Orhan Akay 4.000 lira para istedi yolladım.

Eşim o kadından ayrılıp 15 günde bana gelecekti 3 ay oldu ne gelen var ne giden medyum Orhan Akay hocayı arıyorum artık telefonlarıma çıkmıyor. Başka numaradan aradım cevap verdi benim olduğumu anladı ve küfür edip bir daha ararsan sana bilmem ne yaparım dedi. Aradığım diğer numarayı da engelledi. Medyum Orhan Akay parayı alıp işin olmayınca engelliyor. Bu sahtekar dolandırıcı medyumdan uzak durun

2 Yorum

  1. medyum orhan akay asahtekar

    Medyum Orhan Akay sahtekar dolandırıcının tekidir. Ben bu sahtekar adama bağlama büyüsü için para yolladım 21 gün oyaladıktan sonra beni her yerden engelledi. Başka telefondan aradığımda telefonu açıyor sen sahtekar dolandırıcısın diyorum pişmiş kelle gibi gülüp o numarayı da engelliyor. Medyum Orhan Akay sahtekar dolandırıcıdır sakın inanmayın şerefsize

  2. sahtekar medyum orhan akay

    sahtekar medyum orhan akay hoca benide kandırdı bu sahtekarın medyumlukla alakası yok işi gücü para istemek parayı aldıktan sonrada bir güzel engelliyor. Sürekli de dalga geçiyor medyum orhan akay dolandırıcıdır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Don`t copy text!