Ana sayfa / sahtekar medyumlar / Medyum Rıdvan Dolandırıcıdır

Medyum Rıdvan Dolandırıcıdır

Medyum Rıdvan Dolandırıcıdır

Sizi fiziki emekleriniz ile ulaşamadığınız sonuçlara ulaştırabileceklerine inandığınız medyumlar hakkında her zaman dikkatli olmalı ve özellikle Dolandırıcı medyum Rıdvan  isminden kesinlikle uzak durmalısınız. Bu medyumun tam bir dolandırıcı olduğunu ve insanları çok kısa zaman içinde kandırabildiğini bilmelisiniz. Arkadaşım onun yüzünden çok ciddi sorunlar yaşadı ve maalesef kendisini toparlaması çok uzun zaman aldı.

Kendisini tanıtırken gerçek bir medyum gibi hareket eder ve aynı zamanda karşısında ki kişileri adeta hipnoz altına alır. Ona karşı koymak zordur. Zaten en büyük özelliği de ikna kabiliyetidir. Hele bir de karşısında ki kişinin medyumlar hakkında çok fazla bilgisi yoksa o zaman kurtulma ihtimali yok denecek kadar azdır. Dolandırıcı medyum Rıdvan  hocayı tanıyan kişiler size mutlaka onunla çalışmamanızı önereceklerdir. Ancak size mutlaka onu öneren kişiler olursa o zaman o kişilerin Dolandırıcı medyum Rıdvan  için çalışan insanlar olduklarını unutmayın.

Medyum Rıdvan Hakkında ki Yorumlar

Medyum yorum sitelerine göz gezdirdiğiniz zaman medyum Rıdvan  hakkında birçok şikayet görebilirsiniz. Çünkü bu kişi aslında bu meslek ile alakası olmayan ve tek amacı insanları kandırıp çıkar sağlamak olan bir kişidir. Doğal olarak onun yüzünden mağdur olan kişiler yaptıkları yorumlar ile insanları yönlendirip her zaman doğru adımlar atmalarını sağlarlar. Siz de bu yorumlar ile yola çıktığınız takdirde işiniz daha kolay olacaktır.

Medyum Rıdvan  güvenilir mi veya ona güvenebilir miyim gibi sorularınız varca bu sorularınıza alacağınız yanıt her zaman için hayır olacaktır. Kesinlikle dikkatli olmanız gereken bir alan olduğu için sizi medyum Rıdvan  gibi birçok sahtekâr ismin beklediğini bilmelisiniz. Özellikle daha önce medyumlar ile çalışmayan kişiler gibi sizin de deneyimleri olan kişilerden Dolandırıcı medyum Rıdvan  hakkında bilgiler almanız en doğru seçim olacaktır.

Dolandırıcı medyum Rıdvan Hakkında Yapılan Araştırmalar sonucunda bir çok kişiyi defalarca dolandırmış ve kişilerin paralarını umutlarını çalarak gasp etmiştir. Sahtekar medyum Rıdvan hocadan uzak durun kendisi dolandırıcıdır. Sahtekar medyum Rıdvan Hocaya ait Web sitesi medyumridvan.xyz  Sahtekar medyum Rıdvan hocaya ait iletişim numarası 0553 913 96 38

3 Yorum

 1. medyum Rıdvan Sapıktır

  Medyum Rıdvan hem dolandırdı hem taciz etti arkadaşlar ben erkek arkadaşımdan ayrıldım bana geri dönmesi ve evlenmesi için medyum rıdvan hcoadan yardım istedim. Sahtekar medyum rıdvan benden para istedi yolladım daha sonra işlemler yetersiz kalıyor ya malzeme parası yollarsın yada çıplak fotoğraflar yollarsın onlarla çalışma yaparım dedi bende anladım hem sahtekar olduğunu hemde sapık olduğunu paramı istedim vermedi beni her yerden engelledi sahtekar medyum rıdvan hocaya inanmayın.

 2. dolandırıcı medyum Rıdvan

  medyum rıdvan hoca beni de dolandırdı arkadaşlar bu sahtekara sakın inanmayın medyumlukla alakası olmayan sahtekarın tekidir benim paramı aldı aynı telefonumu engelledi başka numaradan aradım bir sürü küfür ettim dinledi güldü telefonu kapattı adam baya geniş uzak durun sahtekardan

  • Orhan

   Ridvan ve süryani Muhsin ayni serefsiz ayni kisiler dolandirici adi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Don`t copy text!